Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na scarl - oskarżony przez FuzeTea


Freezu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

   Nick funkcjonariusza: scarl
    Data i godzina zdarzenia: 2019-06-22  00:28
    Pełen opis sytuacji: Kupiłem Faggio od gracza @CzlowiekWidmo  po czym postawiłem go przed urzędem LV (na parkingu ) ponieważ przyjechałem tam innym pojazdem , zapomniałem o nim i teraz (2019-06-22     23:20)  Spojrzałem pod F5 i pojazd był na pp , gdy dotarłem do PP zobaczyłem iż pojazd jest za "Pojazd porzucony 500pln"

Pytam się jakim cudem może być porzucony skoro był zaparkowany na parkingu urzadu LV

Skoro był porzucony proszę o dowody
    Dowód, który to potwierdza całe zajście:

Spoiler

85db6cY.png


    Ja, FuzeTea zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest możliwe proszę o sprawdzenie logów podejrzewam iż gracz zdjął ręczny z pojazdu ponieważ ja Ręczny zaciągłem w dodatku sprawdzałem czy jest zaciągnięty uderzając elegy w te Faggio  po za tym byłem pod urzędem +/- ok 19:00/20:00 i faggio stało w tym samym miejscu

EDIT:

Ja pojazd zakupiłem " 21 Czerwca 2019, 14:06 " pojazd na pp trafił " 2019-06-22 00:28"  po prawie 11h zobaczyli ze niby nie ma recznego? tam dość często przyjeżdża SARA a nawet jakiś gracz napisałby repa ze pojazd bez ręcznego stoi :/

Edytowane przez FuzeTea
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Logi zostały sprawdzone, scarl nie spuścił ręcznego w Faggio, dodatkowo.

1 godzinę temu, FuzeTea napisał:

  po za tym byłem pod urzędem +/- ok 19:00/20:00 i faggio stało w tym samym miejscu

 

Mówisz?

278A12B7-895B-4FBC-8E8A-E726DCD630E5.jpeg.a6ac27b4e22f71ddbea17652e7b3514a.jpeg

jezeli próbowałeś wyłudzić 500 PLN, to Ci się nie udało.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin