Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Bywajcie!


PyzateKK105
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najlepszy kumpel i najlepszy z najlepszych ludzi których poznałem zawsze wiedział jak pomóc w trudnych sytuacjach! Jak BRAT

 

"Podając se ręce dajemy im przykład

to dowód przyjaźni, prawdziwi skarb
Prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie"

 

"Braci się nie traci, jak miłości 

ta prawdziwa zniesie wszystkie zawiłości 
Co złamane zrośnie, jak po czasie kości"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przeciwnie chyba o tym co myślisz, nie żałuję, że Cię poznałem.

Mimo kłótni, wyzwisk które padły lubiałem Cię dalej.

Jednak twojego powrotu nie udało mi się załatwić, jesteś ode mnie bardziej szanowany, nawet w życiu prywatnym, ja jestem zwykłym OSP, ty za to spełniłeś dziecięce marzenia, chciałbym też spotkać takie szczęście, ale co prawda, jeżeli miałbym wybierać pomiędzy PSP a komputerem , wybrałbym PSP, niestety... moje problemy ze wzrokiem nie pozwolą mi chyba dojść do służby w PSP, ale... przecież jest jeszcze Ratownictwo Medyczne, czy nawet Policja. Wkońcu robimy to z pasji. Chciałem powiedzieć że spiny między nami już dawno zapomniałem, i chcialbym abys tez zapomnial, nie mniej jednak, twoje slowa... "Propa, jesteś..." zapadną mi na dlugo w sercu, jednak nie czuję do Ciebie urazy i mam nadzieję że spotkamy się kiedyś na jednej akcji, i nawet nie zauważysz że jesteś w Rocie z Propą, mamy do siebie blisko, mam nadzieje ze spotkamy sie keidys na piwie, i to obgadamy. Powodzenia na służbie.

 

Bogu na chwałę,

Człowiekowi na ratunek.

 

Czuwaj druhu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pyzatku moj drogi..Bardzo ciesze sie,ze Cie poznalem. Jestes bardzo wyksztalcona,mila,pozytywna i fajna osoba. Przyjemnie mi sie z Toba gralo ale jest cos za co chce Ci podziekowac szczegolnie. Za wszystkie rozmowy na mumble/fb. Takich ludzi jak Ty nie spotykam czesto. Bardzo dla mnie byly Twoje niektore checi niewiarygodne wobec mej osoby poniewaz nie zaslugiwalem na nie. Jestes osoba ktora w zyciu wiele osiagnie. Przyciagasz do siebie ludzi ale i umiesz nad nimi zapanowac. Mam nadzieje,ze ulozy Ci sie z dziewczyna. Nie bylem zawsze dobrym kumplem. Zawiodlem nie tylko Ciebie i reszte ale mimo to Ty sie nie odwrociles za co Ci jestem szczegolnie wdzieczny. Trzymaj sie,powodzenia w zyciu realnym i widzimy sie na fb! Poza tym zaczynam rozumiec,ze i ja musze sie od kompa oderwac. Ponad 1100h przegranych.. Trzeba wyjsc do ludzi. :)

Edytowane przez Szender
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin