Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Ide za śladem..l


TwinTurbo^
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ty jeb*ny oszuscie narobiles sobie długów i uciekasz ? Gz

Nie uciekłem dlatego. Gdybym był takim sknerą to nigdy w życiu nie osiągnąłbym to co tutaj osiągnąlem. Dla mnie nie wazne sa bogactwa, tylko szczescie innych graczy, lecz jezeli wpadniesz w mglę, to szybko z niej nie wyjdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za mile slowa. Psujesz w ten sposob moja i swoja reputacje. Wiesz kto to oszust? Wlasnie nie wiesz. Jezeli ktos ma problemy zdrowotne zagrazajace zyciu niestety nie ma czasu na gre... 2 dni w szpitalu, tydzien za Zakopanym tez w szpitalu, komputer w naprawie. Zwarcie zasilacza... jezeli te pieniadze sa az tak wazne to zrob jedno... najszczersza rada.. powiedz STOP. Odinstaluj MTA i wyjdz na dwor. Przekonalem sie na wlasnej skorze kiedy to gralem na P*life. Teraz gram tutaj ale nie poswiecam tyle czasu. Zrozumialem. Gdyby nie to nie osiagnalbym polfinalu europy w tancu Jumpstyle, kwalifikacji MP w siatkowke U-14... poprostu przestalem grac. Teraz kiedy mam wiecej czasu jakos spedzam czas na 4Life, a bana ktorego dostalem jakos nie przezywam. Teraz moge normalnie wytrzymac bez niego jednak mi szkoda. Ja byłem uzależniony, a teraz możesz to akurat być Ty.. pomysl... to tylko gra.. nie sa ta prawdziwe pieniadze... tez zbieralem tutaj, zarabialem i duuzo stracilem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin