Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na San Andreas Medical Department - oskarżony przez P1teRRR


P1teRRR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: P1teRRR
Nick: P1teRRR
Serial: Raczej niepotrzebny.
Przynależność do frakcji: Jeszcze SAPD
Opis sytuacji: To tak, wchodząc do działu medyków przeglądając wszystkie powroty pracowników zauważyłem jedną dziwną rzecz. Otóż we wszystkich powrotach prócz Bored'a zarząd nie miał problemu, aby udzielić powrotu do frakcji. Medyk, o którym wspominałem nie odchodził z niską rangą, a Venox1, który odszedł z frakcji w lutym i to na najniższej randze pełnoprawnej otrzymał spokojny powrót z egzaminem. Przechodząc dalej, kolejna osoba jaką jest oli123 również otrzymała powrót będąc na takiej samej randze przy odejściu jakiej był Bored, hm. Kolejno można zauważyć wątek, w którym jakiś gracz ubiega się o zdjęcie z czarnej listy, a powodem wpisania było wyzywanie członka zarządu - @4Ever.. Oczywiście został rozpatrzony pozytywnie, meh, ale dlaczego? Bored od zawsze miał dobre kontakty z 4Ever'em, wiele słyszałem, iż jeden z administratorów, który zasila szeregi zarządu miał wiele do powiedzenia w kierunku 4Ever'a. Nie rozumiem, gracz pisze powrót, otrzymuje go na spokojnie, natomiast gdy zrobi to osoba powiązana jakkolwiek z wyżej wymienionym supporter'em dostaje z liścia w twarz. Nie rozumiem też tego stwierdzenia "za to co zrobiliście", - boli fakt, że poszli do innej frakcji, w której chcieli się spróbować? Czy po prostu duma pękła? Chciałbym znać prawdziwy powód odrzucenia wniosku. "Osoby które odejdą z frakcji by napisać podanie do innej frakcji (dotyczy również osób zasłużonych) powrót mają co najmniej po 2 miesiącach." - Punkt wyjęty z Waszych zasad powrotów, Bored odszedł 2 kwietnia, dzisiaj mamy 25 czerwiec, matematyka. Nie rozumiem, gracz jest/był - nie wnikam, znajomym 4Ever'a i został odrzucony, bo tak? No, heh. A co do gracza, który z czarnej listy został ściągnięty - możemy go zdjąć, bo przecież obrażał Naszego/Mojego wroga, oczywiście bez żadnych przeprosin etc. Nie żebym się czepiał, ale ten wniosek wyglądał jakby był pisany dosłownie na kolanie, ale to już nie mój interes żeby to oceniać. Kończąc, nie rozumiem jaki zarząd ma problem do byłego zastępcy dyrektora, ani jego znajomych. Jakaś zawiść? Nie mi to oceniać.
Dowody:  https://imgur.com/a/Tu9C4qb
Świadkowie: Raczej nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Po zapoznaniu się z twoją skargą widzę, że od razu zarzucasz nam to, że jesteśmy osobami które nie chcą mieć we frakcji osób  lubiących 4evera. No trochę się mylisz. Tu nie chodzi nam o to, że ktoś jest kolegą 4evera tylko o to jak się zachowywała ta osoba we frakcji. Zaczynając osoby te które znają się z 4everem i napisały odejście z SAMD wtedy kiedy on, założyły jeszcze będąc w SAMD jakąś wymyśloną "Szkole jazdy kursant" i nie będę ukrywać, że na początku tam byłem, lecz po krótkim okresie odszedłem stamtąd. Mieli własnego discorda na którym zachowanie nie było odpowiednie patrząc wtedy na to, że 4ever był Zastępcą Dyrektora. Wiadomo każdy ma prawo czasem użyć jakieś wulgaryzmy, ale tam to już była przesada. Nie jest ci też zapewne wiadome jak zachowywali się oni czasem na służbie. Sam nieraz widziałem jak np. Oof który też był w tej ekipie skakał z góry MC. Zapewne gdybym się popytał kilku pracowników z okresu kiedy ta ekipa była we frakcji to znalazło by się więcej dowodów na to, że nie reprezentowali oni godnie frakcji. Przechodząc teraz na chwilę do zdjęcia osoby z czarnej listy. Minęło trochę czasu od kiedy ta osoba tam trafiła, jak sama ta osoba napisała żałuję ona tego co zrobiła i napisała również, że przeprasza 4evera. Wiadomo nie napisała tego na pm, ale lepsze już chyba coś takiego niż by napisała, że tylko prosi o zdjęcie z czarnej listy. I jeszcze tutaj na końcu wracając do tego zachowania we frakcji. Zapewne nie ucieszył byś sie gdyby u ciebie we frakcji pracownicy na RP pisali słowa które niektóre osoby mogą źle zrozumieć, obrazić się, a czasem obrzydzić. Biorąc pod uwagę to, że na wypadkach często inne osoby i frakcje patrzą na pracę SAMD to nie wygląda to za dobrze w oczach graczy.

Edytowane przez Macio717
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym @Macio717 zapomniał dodać pewien dopisek, który w temacie z powrotami się znajduje, a jest to:

Zarząd zastrzega sobie, iż może zadecydować o powrocie do frakcji naginając w.w zasady w indywidualnych przypadkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm. Dlaczego zastosowaliście wyżej wymienioną zasadę wobec kogoś, kto napisał powrót jak reszta, o której wspominałem. To tak jak wybierać pomiędzy takimi samymi egzemplarzami ubrań. Tak wiem co napisał Macio717, ale jest to słowo przeciwko słowu, jeśli nie macie dowodów, równie dobrze mogę powiedzieć, że bezpodstawnie mu to odrzuciliście. Mam nadzieję, że informacje sami sobie dostarczyliście poprzez dokumentacje, a nie słowa kolegi z frakcji. Czekamy w takim razie na rozwiązanie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga została napisana w dużej mierze opierając się o mnie, więc się wypowiem.
Na początku chciałem się odnieść do słów Macia, a mianowicie do wzmienionej wyżej szkoły kursant.
..Funkcjonowała'' ona tylko i wyłącznie w gronie istniejącej wtedy ekipy, nigdy nie wychodziła poza ekipę,  mianowicie mnie, oof'a, Irosa, miluskiego, oraz 4Evera. Discord był ekipowy, nie miał on żadnego związku z frakcją, był to discord ekipowy, dla przyjaciół, więc nie wiem, dlaczego go tu zawarłeś.
Co ja mam do oof'a? Nie zostałem przyjęty z powrotem przez to, że owy osobnik skakał sobie z MC, a ja się z nim trzymałem? Czy może za to, że trzymałem się z 4Everem?
Również wypowiem się co do powodu odrzucenia mojej apelacji o powrót.
Zacznijmy od początku, funkcjonowała sobie ekipa, do której należałem ja, 4Ever, miluski, oraz oof. Pewnego dnia wyszła inicjatywa, abyśmy spróbowali swoich sił w SAPD, a że każdy chciał iść, a ekipa to ekipa, która zawsze trzyma się razem, poszliśmy.
Po tym każdy nam zarzucał, jak my to nie zniszczyliśmy przez te odejście frakcji,  ile złego to my zrobiliśmy dla frakcji, ale co najciekawsze, że nikt nie zauważył, co dla niej zrobiliśmy.
Po kilku następnych dniach zauważyliśmy, że zmieniły się zasady powrotu do SAMD. Przypadek? Nie sądze.
Dnia dzisiejszego chciałem wrócić do SAMD i co? Zostałem nazwany osobą fałszywą, bez powodu! na tle publicznym, gdzie z wejścia mogłem stracić w oczach pracowników w SAMD (choć wiem ze swoich źródeł, że nieźle na nas naopowiadaliście), ale również w oczach innych graczy.
Chciałbym się dowiedzieć powodu nazwania mnie osobą fałszywą przez szanownego Zastępce dyrektora @SP.  oraz prawdziwego powodu nieprzyjmowania mnie z powrotem.

                                                                                                                                                                                 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bored napisał:

jak my to nie zniszczyliśmy przez te odejście frakcji,

A odnosząc się. Równie dobrze, Ja, Skiper, Lampi i Fotarix mogą dostać black liste, bo odeszliśmy razem i zniszczyliśmy w ten sposób frakcje. Pozdrawiam. Też mnie ciekawi @SP., dlaczego bez żadnych podstaw określił Bored'a jako osobę fałszywą? Takie rzeczy rozwiązuje się poprzez prywatną wiadomość, a nie na tle frakcji wypisuje, że ktoś jest fałszywy, tragedia. Jeśli macie jakieś obciążające Bored'a dowody, to czemu nie otrzymał czarnej listy? Prościej, co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że był ktoś we frakcji nie oznacza, że Zarząd frakcji ma obowiązek przyjęcia go ponownie. Skoro zarząd ma do gracza zastrzeżenia, to nie musi go przyjmować ponownie. Jeżeli chodzi o to co SP napisał, no to skoro was to aż tak boli, to napiszcie skargę na SP, a nie na całą frakcję. Wiem, że lubicie siać ferment, lajki muszą się zgadzać, a teraz wszyscy są nieskazitelnie biali, niczego złego nie zrobili nigdy i ogólnie to my jesteśmy źli.

Zapisek mówi jasno, że W INDYWIDUALNYCH PRZYPADKACH ZARZĄD MOŻE NAGIĄĆ ZASADY POWROTU. Jeżeli nie zrozumieliście tego, no to nic wam na to nie poradzę.

Dopisek, czyli:

 Zarząd zastrzega sobie, iż może zadecydować o powrocie do frakcji naginając w.w zasady w indywidualnych przypadkach. 

 

Dziękuje, pozdrawiam ;)

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Damianero. napisał:

Wiem, że lubicie siać ferment, lajki muszą się zgadzać

KSF zadecyduje. A jeśli chcesz mi podgryzać to nie jest to miejsce do tego, nie wiem gdzie próbowałem Was obrazić. Mówiąc, że siejąc ferment masz na myśli, iż roznoszę nieprawdziwe informacje i nastawiam negatywnie do Was ludzi? No nie wiem, napisałem tylko skargę, chyba mogę, czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P1teRRR napisał:

KSF zadecyduje. A jeśli chcesz mi podgryzać to nie jest to miejsce do tego, nie wiem gdzie próbowałem Was obrazić. Mówiąc, że siejąc ferment masz na myśli, iż roznoszę nieprawdziwe informacje i nastawiam negatywnie do Was ludzi? No nie wiem, napisałem tylko skargę, chyba mogę, czy nie?

Jasne, że możesz. Wy daliście swoje argumenty, my daliśmy swoje, a teraz zaczekajmy na @Zebra, lub @ZbyK.gg, którzy zakończą sprawę. Dodatkowy spam nie jest potrzebny, każdy powiedział co chciał.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 to co zrobiliście celowo podczas odejścia spowodowało, że trwająca akademia musiała trwać dłużej. Zostawiliście taki syf w szkoleniach, że nie było wiadomo co mieli co nie.

Po 2 to co pisaliście na serwerze szczególnie ty i oof po odejściu było śmieszne. Jak chcesz sobie "strajkować" jak to wy nazwaliście to przykro mi ale strajkuj sobie ze znajomymi gdzie indziej.

Po 3 po odejściu które w ciągu chwili zatwierdził 4ever który sam odchodził napisaliście podanie do innej frakcji. W regulaminie powrotów jest napisane, że po okresie 2 miesięcy możesz dopiero ubiegać się o powrót. Skoro przez wasze masowe odejście głównie szkoleniowców frakcja została częściowo sparaliżowana podczas gdzie trwała akademia, to ty myślisz, że potrzebujemy takie osoby które tak postępują? Nie, bo to pokazuje wizerunek frakcji a masowe odejścia bo jest rekrutacja i sparaliżowanie akademii nie było z waszej strony okej. Chcieliście odejść trzeba było poinformować chwilę przed aby znaleźć szkoleniowców w wasze miejsce. Zrobiliście to celowo tak jak to 4ever gadał za plecami i wysyłał do ksf ss przedstawiając sprawę pod siebie a nie zawierając całości. Jak mu nie wyszło to odszedł. Gdyby odemnie to zależało w tamtym momencie miałby lotkę i czarna listę. Czyż tak wy nie robiliście PiteRRR w SAPD?

Po 4 to, że ktoś pisze powrót nie znaczy, że zostanie przyjęty. Damianero dał przykład regulaminu który mówi o tym. A skoro przez wasze wybryki część frakcji została sparaliżowana do czasu uzupełnienia całej kadry szkoleniowej bo została tylko bodajże jedna osoba która akurat w tamtym momencie miała urlop, to został zastosowany ten, że pkt. Skoro ktoś celowo sprawia, że frakcja zostaje sparaliżowana oznacza, że powinien dostać karę. Nie dostaliście czarnej listy bo mieliście prawo do odejścia, ale za to co zrobiliście nie dziwcie sie, że wasze powroty będą odwlekane. Karę sparaliżowania akademii ponosicie waśnie w ten sposób, że musicie dłużej poczekać z powrotem.

Po 5 już Bored zapomniałeś co robiłeś po odejściu? Przykładowo na wypadkach w stosunku do SAMD? Na twoim miejscu wstydził bym się bo twoje wyśmiewanie itp. SAMD nie było z twojej strony miłe. Dodatkowo jak dodaliśmy możliwość jazdy po szkoleniach akademii z pełnoprawnym aby było więcej jednostek bo przez wasze masowe odejście był problem z większą ilością jednostek to wymyślałeś celowo akademików który odgrywał pod okiem pełnoprawnego SAMD takie RP którego nie było w materiałach które doskonale znałeś. Co wy naprawdę myśleliście, że my nie patrzymy co wy wyprawialiście po odejściu? Chcieliście odejść wasza sprawa. Ale mogliście zachowywać się normalnie. A nie obgadywać i robić wszystko aby ośmieszyć SAMD. Dlatego między innymi został powrót rozpatrzony negatywnie. Ps. logi serwerowe czytałem i nie udawaj, bo doskonale widziałem co pisaliście na serwerze.

 

 

Ps. Jeżeli masz jakiś problem lub chcesz wyjaśnić tą sprawę zapraszam na mm bo pisanie o takie coś skargi do ksf które i tak ma wiele na głowie jest uważam zbędne, a na mm zostało by wyjaśnione to o wiele szybciej. Dodatkowo PiteRRR to że komuś został odrzucony powrót to jego i zarządu frakcji sprawa i uważam, że Bored nie ma 5 lat i potrafi mówić aby załatwić sprawę która go dotyczy i z którą się nie zgadza, dlatego adwokat mu raczej nie jest do tego potrzebny. Pozdrawiam. Oczywiście moja wypowiedź nie miała na celu urazić kogoś jedynie uświadomić jak było i jest. Sprawę rozpatrzy ksf i uzna czy miała ona sens czy też przyzna nam rację. A jak już mówiłem osoby które celowo robią wszystko aby sparaliżować frakcje powinny trafić na czarną listę jednakże mieliście prawo odejść ale nie powinno z waszej strony to tak wyglądać. Pozdrawiam Zastępca Dyrektora SP.

Edytowane przez SP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin