Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Zmiana stereo na lepsze


bertsiema
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, aleluja napisał:

Na co to komu 

 

Godzinę temu, Danboss.cj napisał:

Tylko to nie jest takie proste do zrobienia... No i w dużej ilości pojazdów nie da się otworzyć bagażnika

 

Jeszcze bagazniki... powinno się dac otwierać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże czy wy myślicie, że to jest takie proste? 
1. Wykonianie modelu głośników indywidualnie dla pojazdu badź indywidualnie skalowanie dla pojazdu
2. Przerobienie modelów pojazdu po to aby bagażniki działały, czy to jest warte zachodu?
3.  Napisanie skryptu dla każdego pojazdu oddzielnie (Gdzie głosniki maja się znajdować dokładnie)
4. Dodanie tej możliwości kupna do komponetów

Na wykonanie czegoś takiego nawet w zwartej ekipie zajmie więcej niż 2 tygodnie która dzień w dzień by robiła po 8 h to, jeśli każdy pojazd miałby mieć głośniki które jakoś wyglądają

Na 4life zajęłoby to na moje oko 4/6 miesięcy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Danboss.cj napisał:

Boże czy wy myślicie, że to jest takie proste? 
1. Wykonianie modelu głośników indywidualnie dla pojazdu badź indywidualnie skalowanie dla pojazdu
2. Przerobienie modelów pojazdu po to aby bagażniki działały, czy to jest warte zachodu?
3.  Napisanie skryptu dla każdego pojazdu oddzielnie (Gdzie głosniki maja się znajdować dokładnie)
4. Dodanie tej możliwości kupna do komponetów

Na wykonanie czegoś takiego nawet w zwartej ekipie zajmie więcej niż 2 tygodnie która dzień w dzień by robiła po 8 h to, jeśli każdy pojazd miałby mieć głośniki które jakoś wyglądają

Na 4life zajęłoby to na moje oko 4/6 miesięcy :) 

I tak te głośniki nie są głupim pomysłem A trwać może to długo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ameba___Spoleczna napisał:

I tak te głośniki nie są głupim pomysłem A trwać może to długo;)

Nie przejdzie to, ze względu na to że tak jak wspominali wyżej nie w każdym aucie można otworzyć bagażnik, na dodatek trzeba by było wymodelować każdy pojazd z głośnikami w bagażniku, dużo czasu to zajmie, i kto się tym zajmie?Bo wątpię że ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BasteeK.yt napisał:

Nie przejdzie to, ze względu na to że tak jak wspominali wyżej nie w każdym aucie można otworzyć bagażnik, na dodatek trzeba by było wymodelować każdy pojazd z głośnikami w bagażniku, dużo czasu to zajmie, i kto się tym zajmie?Bo wątpię że ty.

Z czasem może jakiemuś z adminow zachceć się może Ale sam nie wiem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin