Cześć to znowu ja. Przychodzę dzisiaj do was z konkursem o auto. Samochód to będzie niespodzianka. Aby wziąć udział wystarczy: - zostawić 4like pod postem  - zostawić komentarz - zaobserwować mój profil. Wyniki pojawią się za tydzień! Powodzenia.