Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam helke


|Mush|
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, $KopeK$ napisał:

Po 1 nie ma Helek w salonie a po drugie kiedyś były z 400k bo znalazłem na YT odc więc wiesz a 400k to ja za nie go na 10000% nie chce . Chce za niego dużooooo bardzo duzo mniej jak coś PV 

To nie wiem kiedy ten film powstał jak cena katalogowa nówki to 220k,a ten nowy nie jest. 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vRYmTGCd4yBF7yxnUniPkZ-cARciPh6mlNZlQbQR3gHqfbhPHDuEyTYRt2aIP28mVIitimGzjMFeAu5/pubhtml

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, adus12135 napisał:

To nie wiem kiedy ten film powstał jak cena katalogowa nówki to 220k,a ten nowy nie jest. 

https://docs.google.com/spreadsheets/d/e/2PACX-1vRYmTGCd4yBF7yxnUniPkZ-cARciPh6mlNZlQbQR3gHqfbhPHDuEyTYRt2aIP28mVIitimGzjMFeAu5/pubhtml

Aha to nwm z 3 lata może 

Nie zmienia faktu że jest tylko ich 5 na serwie i to mało chyba 

Edytowane przez $KopeK$
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, $KopeK$ napisał:

Po 1 nie ma Helek w salonie a po drugie kiedyś były z 400k bo znalazłem na YT odc więc wiesz a 400k to ja za nie go na 10000% nie chce . Chce za niego dużooooo bardzo duzo mniej jak coś PV 

Nie kłam, jest na sprzedaż Maverick oraz sparrow w salonie Helikopterów na lotnisku San Fierro, po id mozna stwierdzić ze sam owa helka stamtąd kupiłeś i teraz próbujesz kogoś oszukać ze niby jest warta 400k. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilem od Musha po pierwsze xd jego temat kolego po 2 nie ma helikopterów w salonie przynajmniej teraz nwm pojechałem sprawdzić to nie ukazały mi się . A po 3 czy pisałem że chce 400k nie pisałem że chce dużo ooooo mniej  z 200k będę tak czy się zadowolony jak nie chcesz  tej helki to tak zwany i WON

Edytowane przez $KopeK$
.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin