Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie by Styksia i Styks


Styksia
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie pożegnanie z 4Life.

Razem z @Styks<3 po długim namyśle, zdecydowaliśmy, że pora opuścić ten serwer. Powodów jest kilka ale tak naprawdę jeden przesądził nasze odejście, mianowicie psujące się społeczeństwo serwera. Ten serwer jeśli chodzi o ludzi to jedno wielkie corruption.  W ciągu roku serwer zmienił się diametralnie. Przeważają głupie gadki i nabijanie się z innych graczy na poziomie gimnazjum albo jeszcze niżej. Wystarczy spojrzeć na czat /g i widać całą gimbazjadę. Dużo normalnych osób które potrafili dobrze się bawić i integrowali się z ludźmi oraz poprawiali nastrój gry po prostu odeszli; (mam tu na myśli m.in. @.:XUBIT:..) lub zostali śmiesznie zbanowani np. @SeciaK czy @Orbit . 

Można również spojrzeć na radio 4Music gdzie dużo fajnych prezenterów zbanowano lub wyrzucano z radia po zmianie lidera @Andglada. 

Trochę krytyki z mojej i Styksa strony w kierunku serwera, ponieważ zamiast świetnie się bawić na serwerze i miło spędzać czas z innymi graczami, rozgrywka była utrudniana przez niektórych. 

Chcieliśmy razem podziękować kilku graczom, którzy jako jedyni są w miarę normalni (mam tu ma myśli poziom psychicznego utalentowania mózgu w sensie pozytywnym) i spedzanie z nimi czasu było miłe i przyjemne.

Ode mnie chciałabym pozdrowić i pożegnać się z frakcją SAFD. 

@Kolo1324 @Suchy2132 @HaaQu*998 @Speczi. @Bystek*998 @Oshei*998 @TheArasik. @Kristofek @xAvenes @Placuszek

Dziękuję za akcje na koszarach i za miłe spędzanie czasu z wami :)

Kolejnymi osobami, o których nie mogłabym zapomnieć są 

@Lisa_ - piękna ty moja, już tęsknię ;c

@ManiekPL -pan policjantttt porządku pilnuje xd razem z @c0veR 

@Szender - dalej twierdzisz ze nie potrafie jeździć? ;D

@TheMistrzuu* - te tarany przy mechaniku w Come-A-Lot...

@|EZ|Axel_Manning - Gdyby nie ty to bym sie driftu nie nauczyła...xd dzięki Szefciu

@Remvik* - #patelniak na mumblu xdd 

@ShataN - brrrraciszku...kontakcik jest 

@LuKi16 - LukiCj xd mam twojego FB phi 

@Styks mój kotek kochany xd odwalanie rok temu w sultanie, latające sweepery, piękne audycje, gotowanie kuksu na obiadek, smażenie Tobie jajek na śniadanie i upijanie się wieczorami Tymbarkiem, i to wszystko w lipcu tamtego roku :wub: najlepszy prezenter, już roczek kochany się trzymamy i będziemy się trzymać dalej <3 dziękuję koteczku za wspaniałą rozgrywkę <3

Oraz @Kacperix3 - nie zapomne tego zabrania prawka na 1h praktycznie za nic bo to była autostrada xdd

Z mojej stony to wszystkie osoby które zasługują na to żeby tu je wymienić. Dziękuję wam wszystkim za pojawienie się w moim czasie gry na tym serwerze :)

Również ode mnie (Styksa) pozdrowienia i podziękowania dla

@TheMistrzuu* @Andglad (Andżej Andżej Andżej - to Styksia xD) @SpeedPowerPL @kolin2310 @Matjus @Mazvro* @flex. @.Zamachowiec @TheLyon. @Kacper^,^ @Szeli @teeZ @4Ever. @Golabek @Szuszuu @KacperDyszka @MaciekMaster @Gradka @Texik @Szender @Lisa_ @LuKi16

 

Wspólnie chcieliśmy pożegnać się z

@Teddy. . Misiu teddy, panie antyperspirancie, bez ciebie SAPDy by nie istniały. 

 

Jeszcze raz dziękujemy tym osobom za udział w naszej rozgrywce na 4Life'ie oraz żegnamy się z całym serwerem. Zobaczycie nas na innym serwerze.. ;p

 

<3Styks i Styksia<3

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin