Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

pis joł.


mireczek.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda to prawda napisałeś parę rzeczy w których miałeś rację i kilka w których nie. Społeczeństwo servera jest słabe, lecz jest parę fajnych osób na serverze. Tak sapd też ludzie nie potrafią grać normalnie tylko muszą taranować (ciągle) serio nigdy nie udało mi się dojechać do giełdy naprawionym bo ktoś mnie stuknął, gracze są też nie uczciwi np. Podam sytuacje jak jeszcze zaczynałem chciałem podwózki na lotnisko po drodze gracz podjechał na kraniec ulicy i wrzucił mnie do wody. Są też gracze, którzy zwyzywają kogoś po czym dostaną mute/bana a potem płaczą w apelacji 

| Liczę na powrót @XQward'a|

Proszę nie brać tego na poważnie jest to tylko moja opinia a niektóre rzeczy napisałem żartobliwie 

 

Cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin