Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

pożegnanie by hapik


Heylo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, nie gram tu od kilku miesięcy
i chciałbym się pożegnać



Powód pierwszy dlaczego odchodzę z tego serwera?
1. Community sięga dna rowu mariańskiego
2. Aktualizacje są raz na 2 lata. 
3. Administracja moim zdaniem faworyzuje graczy. 



Pierwszego podpunktu nie muszę wam tłumaczyć bo jeżeli chociaż trochę tu graliście to zrozumiecie...


Trzy: Nie powiem od dawna już chciałem pisać skargę na większość administracji lecz i tak by to wyszło na marne, ponieważ " SKARGI ZA NADANĄ KARĘ SĄ OD RAZU ODRZUCANE
Powiedzcie mi jakim cudem ja, zwykły gracz tego serwera przypuśćmy odwalając dostanę karę na prawo jazdy na siedem dni, lub też napisze " kur*a imbecylu " dostanę mute na trzy dni ale jakiś randomowy gracz który pierwszy raz jest na serwerze napisze lub zrobi to samo co ja dostanie ostrzeżenie albo karę na jeden dzień? 
Czuję nienawiść administracji do graczy typu " o ty mnie wkur*iałeś to ci dam na dziesięć dni " albo " o ja ciebie lubię to ci dam tylko ostrzeżenie".  

 

"kawałek schematu skopiowany od kafazina (ZA JEGO ZGODĄ!) z powodu że zgadzam się z tym w 100%

 

Teraz chciałbym podziękować graczom:

@W0tazixTo ty nauczyłeś mnie wszystkich podstaw związanych z serwerem za co ci bardzo dziękuje!

@Alvnek^^To ty ogarnąłeś mi miejsce w stuffed za co ci dziękuje,oj ty stritłerowcu ahh (XD)

@Metrox.kubica*998 wiesz ocb joł

@zydsonekPLJd vanisha joł

@Zbysiu_Stonogawiesz ocb

@Dziunia<3 nwm czemu jesteś obrażony ale dzienki za gre

@ArVi*pozderki kastracie

 

 

Jeżeli ktoś chce mnie dodać na dsc to 

           AntonioMajkutez#4693

 

POZDRO JD Z FARTEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin