Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Teddy - oskarżony przez NejmixYT


kvmykk.ogf
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Support

Nawet jakby się pomylił, to jakie to ma znaczenie że kłamie? Jak możemy "lecieć" 150 skoro auto ledwo 140 jedzie... W dodatku strasznie wolne przyspieszenie i nie zdązyli byśmy się rozpędzić do vmaxu. Gdyby nie wypowiedź twojego kolegi może i by ci się udało ale to w jego wypowiedzi żadne zdanie nie pasuje. Jak wyżej podsumowalem przedstawil 3 różne opcje które nie mogą być spójne, czyli po prostu kłamie. A co do oczerniania. Ty dobrze wiesz ze mam rację, i to nie ja piszę głupie teksty typu "SAMD jest znane z driftingu po mieście". No przedstaw mi chociaż jeden ss który to przedstawia, bo mi jakoś się to nigdy nie zdarzyło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Teddy. napisał:

Jesteśmy tutaj po to, aby wyjaśnić zaistniałą sytuację, a zrobiłem to w pierwszej mojej wypowiedzi. Nie będę dalej się z Tobą kłócić, poczekamy na wypowiedź Gycka.
Pozdrawiam

@up 

Edytowane przez Teddy.
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Posty sobie nabijasz czy co? Twój kolega kłamie, czyli napewno jest coś na rzeczy w tej skardze. Nawet jeżeli ty nie zostaniesz ukarany, to mam nadzieję że twój kolega napewno, ponieważ nie dość że kłamie, i oczernia inne frakcje, to jest bezczelny i niema za grosz szacunku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie merit który ma vmax 140 coś miał jechać 150? 

Loga nie posiadasz bo po zmierzeniu prędkości przysapałeś sie :

,,przekroczono prędkość : 122km/h w miejscu gdzie jedzie sie 120..

Już mnie wnerwiają te wasze przepychanki jak w przedszkolu ...

Chcesz o mnie mówić ? Mów. Ale jedynie prawdziwie ..

Rozwiązujmy takie coś jak ludzie w miarę już dojrzali ;)

Mówisz też ,,powiedz mi" po czym nie chcesz usłyszeć/zobaczyć odpowiedzi ;)

Edytowane przez K0LMi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze twierdzisz, że kłamie bo pomyliłem się z prędkością, dobra linia obrony.
Odniosę się teraz do kilku twoich cytatów:
 

11 godzin temu, NejmixYT napisał:

1. Wstęp - widzialem jak perfidnie w nas wlatujesz

2. Rozwinięcie - Byłem S2 jak wróciłem zobaczyłem że się zderzylismy

3. Zakończenie - Po powrocie Teddy powiedział że mieliśmy zderzenie z SAMD. 

Szanujmy się, zdecyduj się na jedną wersję, bo perfidnie kłamiesz ;) Nic w twojej wypowiedzi się nie zgadza, i już samo kłamstwo potwierdza że jest w tym trochę waszej winy. 

Widzę brak u Ciebie czytania ze zrozumieniem..
 

 

14 godzin temu, Qumik napisał:

Nie ukrywam ale przez jakiś czas byłem tzw. S2 i do PC przysiadłem w momencie gdy w san uderzyłeś, rozglądałem się i nigdzie owego Gracza nie widziałem, po powrocie zapytałem jedynie "To są SAMD?"

Gdzie widzisz tu wstęp, że pisze jak w nas wlatujesz?
 

 

11 godzin temu, NejmixYT napisał:

2. Rozwinięcie - Byłem S2 jak wróciłem zobaczyłem że się zderzylismy

Nie zobaczyłem tylko zapytałem się Teddyego jak wyglądała sytuacja dostałem Informacje, że uderzył w nas Merrit, po czym zadałem pytanie...
 

 

14 godzin temu, Qumik napisał:

po powrocie zapytałem jedynie "To są SAMD?" uzyskałem pozytywną odpowiedz,

Opiszę Ci to jeszcze raz abyś sobie to przeanalizował, tym razem już trochę mniej oficjalnie gdy jest to tylko odpowiedz wyjaśniająca.
Wracam do PC po S2, widzę że doszło do kolizji rozglądam się i widzę merita pytam się czy to SAMD? Dostaje odpowiedź tak. Gdy zacząłeś ty bądź któryś z Twoich obrońców z patrolu, że jakiś Gracz was uderzył nie chciałem się w to wtrącać bo nigdzie go nie widziałem widziałem jedynie waszego Merrita.

Co do prędkości tu stawiałem, że wasz merti jedzie więcej, mój błąd zamiast dopytać Teddy ile jechaliście podałem liczbę, no ale co z przekroczeniem się zgadzamy do niego doszło, ale to nie w twoim przypadku, tez mój błąd. Ale nie rozumiem o co chodzi Ci z tym oczernianiem. Może i krótko jesteś we frakcji ale nie widziałeś tego co ja co potrafią niektórzy z tej Frakcji, pozbieram przez okres miesiąca kilka dowodów i Ci je przedstawię, może wtedy przyznasz mi racje. Swoją drogą głównym powodem skargi jest to że was zatrzymaliśmy czy to, że ponoć SAPD było jak to powiedziałeś.. AROGANCKIE. Nie wiem jesteś krótko w tej frakcji a już masz taki tok myślenia jak inni. Przez sytuacji która byłą między naszą frakcja a SAFD to przeszłość. My jako frakcja SAPD nie chcemy uprzykrzać nikomu życia robimy to co do nas należy Egzekwujemy prawo to, że większość z Graczy myśli, że jest to RPG i SAPD nie powinno tak surowo karać. Osobiście wszystkim Frakcją wystawiam mandaty gdyż jako frakcje na serwerze obowiązuje was w 100% granie Role Play (RP), skrócisz, przekroczysz, nie wiem co tam zrobisz jesteś za to karany jak w realnym życiu. Myślicie, że tylko za wami cały czas jeździmy, że tylko czekamy na wasz błąd i tu się mylicie, Mam nadzieję, że przekonałem Cię do tego, że nie dostałeś mandatu dlatego, że jesteś z SAMD tylko dla tego, że jesteś członkiem służby mundurowej. Ostatnim co chciał bym napisać to przeprosiny tylko i wyłączeni do twojej osoby za pomyłkę z prędkością.

Mam nadzieję, że wszystko na temat twojego mandatu Ci wyjaśniłem oraz już rozumiesz, że nie robimy tego Celowo.

Edytowane przez Qumik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdziel sobie trochę osoby bo na napisełem swoje nejmix swoje ;) a nie rozdzielasz tego ;) Chce żeby wszystko przebiegło normalnie ;) Wystrzeliłem bo oskarżyłeś mnie o przekroczenie prędkości o 30km/h gdy przekroczyłem o 2km/h co może być tak na prawdę nawet blędem pomiarowym . Nie strzelaj niepotwierdzinymi argumentami jak z rękawa bo tylko jest przez to burdel .

Koniec tematu chyba że ktoś chce sie dalej wykłucać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

"Z tego co widziałem ja perfidnie wleciałeś w nas nigdzie niewidziałem owego Gracza który Cię "ztaranował" i "wprowadził w poślizg", i to ja mam problemy z czytaniem że zrozumieniem? Kogo ty próbujesz oszukać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, NejmixYT napisał:

"Z tego co widziałem ja perfidnie wleciałeś w nas nigdzie niewidziałem owego Gracza który Cię "ztaranował" i "wprowadził w poślizg", i to ja mam problemy z czytaniem że zrozumieniem? Kogo ty próbujesz oszukać 

Poczekaj bo czegoś tu nie rozumiem zamiast używać opcji "cytuj" cytujesz moje wypowiedzi urywkowe, jeśli chcesz cytować wypowiedzi poprzez pisanie ich to cytuj od początku do "." żeby nie było tak jak twój kolega w tej, że oficjalnej skardzę się wypowiedział "burdelu".

Teraz tak odniosę się do twojego (Wstępu rozwinięcia, zakończenie) Chyba tak to powinno wyglądać:

1n6n74h.png

A u Ciebie to wygląda tak:

MgEaM1H.png

Nie zarzucaj mi oszustwa kiedy robisz tu jeden wielki "syf" myląc podstawowe kolejności. Nie masz prawa zarzucać mi oszustwa gdy nie znasz podstawy kolejności tekstu. Sory ale ja piszę tutaj prawdę, jedyne czym chcesz się teraz wybronić to to, że pomyliłem się z prędkością? Bo nie rozumiem. Czekam na @GyCeK bo dowodów dalej nie widzę.

 

OSTATNIA WYPOWIEDŹ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Support

Nie ma znaczenia w jakiej kolejności, tylko to że piszesz kilka wersji, gdzie jedna może być prawdziwa. Czyli po prostu kłamiesz :) A pozatym kolejność jest jka najbardziej dobra, sam to zaznaczyłes ;) Wstęp - rozwinięcie - zakończenie. A w jakiej kolejności niby miało być? 

Edytowane przez NejmixYT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.07.2019 o 21:37, Qumik napisał:

ponieważ przekroczyłeś przy okazji prędkość na ograniczeniu 120 leciałeś chyba ~150km/h ale nie jestem pewnie

Funkcjonariusz użył znaku "~", czyli OKOŁO 150 km/h. Czyli mogło to być nawet i 140 km/h.

Z powodu braku obciążających dowodów skarga zostaje uznana za rozwiązaną, a oskarżeni zostają uniewinnieni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin