Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Menu w mta dla 4 life by Wifihajs.


Wifihajs
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym pochwalić się moją pierwszą pracą zrobioną dla tego serwera, więc proszę nie oceniać że brzydka. Robiłem około 2 godz.

Opis jest jak wrzucić do folderu mta aby działało.

Link do pobrania: https://mega.nz/#!sR1ARYRS!br5hzDmiI2eDJMG4VR1xr8qh1lrrGPXVtJJjt9ZyvqM

Myślę że porobię trochę jeszcze więcej takich wyglądów dla menu, ale narazie jestem z tego dumny, że mogę wam to pokazać :)

zdjęcia trochę dużo ważą, ponieważ mam monitor 1920x1024 :/

link do ss: https://imgur.com/a/Q3eVX6c

Edytowane przez Wifihajs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem ten plik, nie zawiera on żadnych zagrożeń dla komputera, aczkolwiek lepiej byłoby, gdybyś umieścił te zdjęcia tutaj, albo na jakimś hostingu, aby każda osoba przeglądająca ten temat, nie miała problemu z zapoznaniem się z jego treścią.

Edytowane przez LaneZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mówie że nie miałem zbytnio ładnych obrazków by dorzucić na menu, to jest moja pierwsza praca robiona w gimpie,więc jeszcze porobie z kilka menu i postaram się aby było jak najlepsze wydanie. No cóż takie zrobiłem i ja się tym cieszę że moge wam udostępnić, oraz oceny w czym wam nie pasuje, a że mam to zapisane to zmienie kilka rzeczy i będzie lepsze. I będzie bardziej pod 4life jakieś zdjęcia policja itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin