Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na San Andreas Police Department - oskarżony przez Tymekwixa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Tymekwixa
Nick: @Tymekwixa
Serial:  C9C4A655821867773FC3342B2DF27684
Przynależność do frakcji: "-"
Opis sytuacji: Witam, w dniu dzisiejszym jestem zmuszony napisać skargę na frakcję jaką jest SA Police Department. W moim mniemaniu zarząd lub też jego członek nie postąpili zgodnie z obowiązującym regulaminem. Tak więc zacznijmy opis całej sytuacji.
W środę dnia 3 lipca postanowiłem powtórnie napisać wniosek o zdjęcie z czarnej listy frakcji SAPD. Pierwsza odpowiedź osoby z zarządu brzmiała cytując "Nie zejdziesz". I tak minęło kilkanaście godzin, ale niestety pozostała część zarządu nie wypowiedziała się w wątku. Następnego dnia w czwartek, a dokładnie w południe wszedłem na forum, a konkretnie w dział SA Police Department w celu sprawdzenia czy ktoś jeszcze prócz w/w osoby wypowiedział się w wątku, jednak po moim wniosku nie został nawet ślad. Został on usunięty bądź też przeniesiony do archiwum, mimo tego iż nie wypowiedzieli się wszyscy ani większość zarządu ów frakcji. Chciałbym jeszcze dodać, że uważam iż osoba która stwierdziła, że nie zostanę zdjęty z czarnej listy nie jest osobą na tyle kompetentną aby wydać taki werdykt.
Dowody: Myślę że nie są konieczne.
Świadkowie: Brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Tymekwixa napisał:

uważam iż osoba która stwierdziła, że nie zostanę zdjęty z czarnej listy nie jest osobą na tyle kompetentną aby wydać taki werdykt

Była to odpowiedź V-Lidera frakcji SA Police Departament. Czyli ta osoba jest na tyle kompetentna aby wydać taki werdykt.

Dodatkowo - przy ściąganiu z czarnej listy Lider oraz V-Lider nie może mieć nic przeciwko. W tym przypadku sam V-Lider określił się jasno. Więc zdjęcie z czarnej listy możliwe na obecną chwilę nie jest.

 

Edytowane przez GyCeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już @GyCeK wspomniał, V-lider jest na tyle kompetentny, żeby wydać werdykt i wypowiedź osób trzecich nie miała sensu, więc wniosek o zdjęcie z czarnej listy został odrzucony i przeniesiony do archiwum. Decyzją KSF sprawę uważam za rozwiązaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin