Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

The End - Miniek_


Miniek_
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

siema,
najwyzszy czas to napisac, po roku mojej gry odchodze z serwerka, nie wykluczam powrotu ale na pewno nie bedzie to w najblizszym czasie ;)
powodow jest wiele, ale odchodze m.in. z powodu community, zachowania niektorych czlonkow administracji i ogolnego znudzenia rozgrywka
osiagnalem naprawde duzo jak na ten okres czasu i jestem z tego zadowolony, kozacko sie gralo przez te niespelna 1900 godzin i bede to mile wspominal
nalezy tutaj wymienic pare osob, dzieki ktorym moja rozgrywka na 4l byla naprawde przyjemna
dziekuje za przegrany rok: 
@Shizxz - kozacki kolega, mozna juz powiedziec, ze przyjaciel - dzieki mordeczko za wszystkie akcje, wzloty i upadki i za pobyt we wspanialej organizacji Night Drifters, dzieki za wszystko, mamy kontakt
@fusend - no my to mordo sie juz troche znamy, troche ze soba juz pogralismy, org z daviem i wgl poczatki mojej i twojej gierki na serwerze, akcje dm, mamy kontakt
@DawidXek.- pan jupiter, kiedys cale dnie przesiedziane na 4l, ostatnio juz troche gorzej ale ostatnimi dniami coraz lepiej nam sie gralo, co najwazniejsze bez spin ;)
@m1XE. - niedawno sie w sumie poznalismy, mega mi sie z toba jezdzilo i pisalo, nigdy nie zapomne tej akcji z sapd, kaczka! :D dzieki za wszystko, kontakt mamy
@Patrykk. @Smouug9604 @St4siek @radeu620 @dopplerpolo  - dzieki za wspolny pobyt w org i mile spedzony czas na serwerku, mega kozacka ekipa, Smoug i Patryk my sie jeszcze widzimy 
dziekuje rowniez ekipie z dm za wszystkie akcje i wszystkim sapd za poscigi oraz akcje na dm :) dzieki mordy - @Davio* @szybki' @kxbusixx @Dekoder @lobson' @Amalyssek @Heysiwer @Golabek
 i wszystkim ktorzy w jakis sposob pomogli mi na serwerze
miejmy nadzieje, ze do zobaczenia, ema <3

Edytowane przez Miniek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin