Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Konkurs Fotograficzny - Wygraj 25.000PLN!


Pauli*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4Life MTA

 



Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Z dniem dzisiejszym postanowiłem zrobić dla was konkurs a zwycięzca zgarnie kwotę 25.000PLN!

Na czym on będzie polegać?

Celem konkursu będzie sfotografowanie miejsca w prawdziwym świecie, rozwinę tą tezę poniżej:

Fotografia z prawdziwego świata - jak sama nazwa wskazuje, uczestnicy, którzy biorą w tym udział muszą sfotografować jakąś ciekawą rzecz w swoim mieście/wsi bądź okolicy, załóżmy pięknego widoku z góry bądź lasu/rzeki czy miejskiej dżungli, zdjęcia powinny być wykonane w jak najlepszej jakości, jeżeli chodzi o filtry - są one dozwolone.

Przykład fotografii:

Znalezione obrazy dla zapytania piÄkne widoki



Zasady:

§ - Każda osoba, która weźmie udział może wstawić maksymalnie jedno zdjęcie na całe konkurs, wstawienie dwóch bądź większej ilości równa się z dyskwalifikacją §

§ - Możecie używać programów do przerabiania zdjęć, jednak proszę nie przesadzać z zbędnymi filtrami, zdjęcie powinno być jak najbardziej naturalne §

§ - Zdjęcia tworzymy indywidualnie - nagradzane jest tylko jedno miejsce §

§ - ZABRANIAM WSTAWIANIA ZDJĘĆ Z INTERNETU ---> będę to na bieżąco sprawdzać §

§ - Obowiązuje całkowity zakaz wstawiania prywatnych zdjęć oraz danych osobowych innych graczy §

§  Proszę pamiętać o tym, że w tym temacie obowiązuje regulamin działu Off-Topic §


Wymagania:

- Kreatywność

- Zdjęcie w jak najlepszej jakości

- Polubienie mojego postu - co wiąże się z braniem udziału w konkursie

- Obserwowanie mojego profilu na którym będą opublikowane (prawdopodobnie) wyniki

- Znajomość terminu 'zabawa'

- Motywacja!

- Zapoznanie się z zasadami, które wypisałem powyżej

- JEŻELI NIE BĘDZIESZ MÓGŁ SIĘ POGODZIĆ Z WYNIKIEM, OSKARŻYSZ JURY O FAWORYZACJE W KONKURSIE - NIE BIERZ UDZIAŁU, KAŻDY MA RÓWNE SZANSE.


 


Konkurs potrwa do Poniedziałku 15/07/2019 życzę wszystkim powodzenia

Jury: @Pauli*, @4Ever., @FragusS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hel – Miasto w województwie pomorskim, w powiecie puckim, położone na cyplu Mierzei Helskiej nad Morzem Bałtyckim. Ośrodek turystyczny i kąpielisko nadmorskie, ośrodek rybołówstwa, garnizon Marynarki Wojennej z portem wojennym. Port morski Hel ma przystań rybacką, jachtową i żeglugi pasażerskiej. Hel liczy około 3.898 mieszkańców - takie dane zebrano już dawno temu, a dokładnie w 2006 roku.

  QnnDWcn.jpg

Edytowane przez Vesperek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na północy Grecji można podziwiać klasztory wybudowane na pionowych skałach w kształcie maczug i szpikulców. Masyw Meteory, na którym w XIII wieku powstał zespół prawosławnych monastyrów, wznosi się na wysokość nawet 540 m n.p.m. Historia wspólnot religijnych w tym miejscu sięga jednak aż X wieku, kiedy przybyli tu eremici. Do wielu klasztorów mnisi dostają się w koszach wciąganych na linach. Do dziś w nienaruszonym stanie ocalało tylko sześć z 24 kompleksów - cztery klasztory męskie i dwa żeńskie. Część budynków jest osiągalna dla turystów - szczyt zdobywa się wchodząc po stromych schodach.

Najpiękniejszy krajobraz jaki widziałem do tej pory w swoim życiu! <3 

EqpBxvh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaostrog-Jest To małe miasteczko W Chorwacji położone na wschód od Polski, graniczy z Bośnią I Harcegowiną. Ta okolica Chorwacji zwie się okolicą imprez z powodu nadmiernych zabaw na terenie restauracji, plaż, rynków/Zdjęcie zrobione w 2018roku z restauracji która znajdowała się nad wodą. Zdjęcie zrobione w okolicach godziny 18 dlatego taki piękny widok :) ~FitroX 

SAVE_20190711_230128.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie zrobione przeze mnie dzisiaj na Majorce w trakcie drogi na plażę :) // Wyspa jest zbudowana głównie z wapieni mezozoicznych. Wzdłuż północno-zachodnich wybrzeży wyspy rozciąga się skrasowiałe pasmo górskie Serra De Tramuntana, z najwyższym szczytem Puig Major wynoszącym się na wysokość 1445 m n.p.m.

eH3wmrYr.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chorwacja  - Dokładnie małe miasteczko położone obok Split'u. Górskie off-road'y to coś pięknego. Nie dość że czuć jak buja całym autem po drodze składającej się  tylko i wyłącznie z kamyków, piachu i troszkę trawy to do tego takie widoki. Zdjęcie wykonałem rok temu bo niestety w te wakacje mój wyjazd nie odbył się :/
Ogólnie był to najlepszy widok który widziałem w moim życiu.
TqCMP3Z.jpg
Chętnie wstawił bym więcej zdjęć. Powodzenia!

Edytowane przez kinderbape
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin