Jump to content
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sign in to follow this  
Kostek..

ROZWIĄZANY Włamanie na konto: Kostek..

Recommended Posts

Login z serwera:  Kostek..
Nick z serwera:  Kostek..
Aktualnie używany serial:   4B46381B0B8C666183EE3CEEF793ACB2
Krótki opis sytuacji (w przypadku niewiedzy pozostawić puste):   Po przerwie postanowiłem wrócic do gry na serwer. Zalogowałem się normalnie i po chwili zobaczyłem że nie mam ani pieniędzy (miałem odłożone około 45k [mam 13k aktualnie]  bo  zarabialem na up1 do elegy), ani elegy id 41279 które kupiłem od gracza Dominik' , nagle należy do gracza Neily. W dzienniku nie mam żadnych nowych transakcji. Nie miałem tego hasła na innym serwerze, nie podawałem nikomu hasła , nie dziele z nikim komputera, korzystałem tez z tego serialu 513031A8B867903B694E230FDB798AF3 Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie.

Edited by Kostek..

Pojazdu nie odzyskam, został on sprzedany za raczej standardową cenę. Ale 150 000,00 PLN, które zostały przekazane dalej - zwróciłam na Twoje konto. 

Serial włamywacza został zbanowany. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy