Jump to content
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sign in to follow this  
VaPErr

KARA NIEZDJĘTA Wniosek o odbanowanie - VaPErr ukarany przez Wiesi3k

Recommended Posts

Login: VaPErr

Serial: 66F6E1AFC56723694A2D822E98E9E2A2

Powód: Obraza supportera w raporcie /KRISU

Nick osoby nakładającej bana: Wiesi3k

Data otrzymania bana: 2019-07-11 00:41.38

Długość bana: 2022-04-05 00:41.38

Opis sytuacji: Pracowałem w magazynierze i robiłem konkurs na top donate (nie wiedziałem że to karalne) po chwili ktoś mi napisał żebym tak nie robił i dostałem ostrzeżenie więc też dałem mu reporta ale nie wiedziałem że to admin i zacząłem ciągle pisać bezsensowne reporty na niego.

Coś od siebie: Coś mnie poniosło w tamtej sytuacji i bardzo żałuję za to co zrobiłem. To jest mój pierwszy ban w życiu nigdy tak więcej nie zrobię, pewnie tej osobie zrobiło się smutno za to co o nim w raporcie napisałem, przykro mi

Odnośnik od poprzednich apelacji: Pisałem już apelację od kary ale ją źle napisałem więc pisze ją jeszcze raz

Ale dostałem bana od pana więc pan musi mi go zdjąć. Proszę niech pan się zapyta KRISU i podejmie decyzję. Czekam bo to najlepszy polski serwer w MTA

Edited by VaPErr

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy