Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

[Nie przenosić w trakcie rozpatrywania] Skarga na DomiiPlay


zejku
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick oskarżającego: Skrimi

Nick oskarżonego: Domiplay

Data i godzina: 16.02.2016

Powód: Niniejszym składam skargę na zastępcę dyrektora z powodu rażącego przekroczenia przez niego swoich uprawnień, nadanie bezpodstawnej kary oraz narażenie mnie na straty materialne na serwerze. Wczoraj wieczorem stworzyłem konferencję na fb. Dodawałem tam ludzi z SAMD. Ponieważ zawsze z Domim żartowaliśmy, nazwałem konferencję „Ci co chcą wywalić Domiego #kappa.” . Gdy Domi zobaczył ją, od razu powiedział, że mam ochłonąć i wtedy pogadamy, oraz że zawiesza mnie w prawach członka. Domi nie miał podstaw by nadać mi jakąkolwiek karę. Nie jest zakazane posiadanie własnego zdania ani żartowanie. Ponadto nie zostały w żaden sposób naruszone jego, ani SAMD dobra. Sytuacja miała ponadto miejsce poza grą i poza forum. Uważam, że tego typu zachowanie, kierowanie się emocjami oraz wielokrotne akcje, gdy Domi mówił, że odchodzi, są wystarczającymi powodami, by wydalić go z funkcji zastępcy dyrektora SAMD, do której najwyraźniej nie dorósł.Tak lekkomyślne i niezgodne z Regulaminem stosowanie kar burzy zaufanie na linii zarząd-pracownicy oraz powoduje załamanie morale wśród pracowników.

Proponowana kara: Wydalenie z funkcji zastępcy dyrektora SAMD.

Dowody: Znajdują się w dziale „ogłoszenia SAMD”.

 

EDIT:ESTETYKA

EDIT 2:Pozwalam wypowiadać się członkom SAMD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że zaraz poleci na mnie fala Hejtów ale coś wam powiem. Nie raz miałem taką sytuacje jak ty w frakcji jaką jest SAMD. Domii KARYGODNIE nadużywał swojej rangi. Przykładem jest to jak domii pojazdem GOPR wpadł 2 razy do wody. Jeśli któryś z supportów przypomniałby taką sytuacje to by to potwierdził. Ale przejdzmy do rzeczy. Według mnie [Niewiem jak teraz jest] na funkcje zastępcy dyrektora powinien być nie jaki Volff lub KALAHIM. Nie raz słyszałem na komunikatorze jakim jest mumble liczne ''Groźby''. Zaraz będzie fala Hejtów. Tyle z mojej strony pozdrawiam i życze miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby między innymi nie DomiiPlay dalej cieszyłbym się pobytem w strukturze jaką jest SAMD . Ten gracz sprowokował mnie do wielu kłótni z kolegami z frakcji. Ale wracając do sprawy. Mam nadzieje Grzengol że przejrzysz na oczy i ukarasz zastępce Dyrektora Domiego. Licze że mnie wysłuchasz i nowym zastępcą zostanie ktoś bardziej odpowiedzialny. Mam tu na myśli Volffa KALAHIMA. Oni robią tak wiele dla frakcji. Każdy ma swoje plusy , Volff potrafi zrozumieć członka frakcji i mu pomóc. Nie jest też konfliktowy. Kalahim czasami pokrzyczy ale jak ma czegoś uczyć to robi to najlepiej. A domii ma takie plusy że potrafi szantażować i nawet nadawać kary za to co zrobiłeś poza grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie płacze LOL XDDD Beka typie zachowujesz się jak totalny gimb i jeżeli ktoś coś na ciebie powie, lub napiszę skargę od razu piszesz że ktoś płaczę. Jakoś nie przypominam sobię takiej sytuacji żebyś kogoś ostrzegał przed takim czymś, może było coś takiego mogę nie pamiętać ale nieważne, nie płaczę od samego początku miałem "wylane" na tą twoją zawiechę i że próbujesz udawać poważnego typa, groziłeś też zawiechą innym członkom tamtej grupy ciekawe czemu? Bo mieli złe zdanie o tobie ? Bo oni też Myśleli że nie zasługujesz na tą rangę ? Nie chcę mi się nawet prowadzić sprawy z takim człowiekiem więc nie pisz że płaczę skoro nie wiesz jak jest i uwierz mi Domii życie nie jest takie proste jak ci się wydaję, masz zamiar karać każdą osobę któa ma o tobie złe zdanie ? W Prawdziwym życiu co zrobisz komuś jak nie będzie się chciał z tobą zadawać lub powie że Cię nie lubi ? Pogódź się z krytyką którą otrzymałeś może w końcu otworzą ci się oczy. Pozdrawiam

 

Przepraszam za błędy i tak dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć że domii jest najdłużej w tej frakcji i najwięcej dla niej poświęcił 

Nie szanujecie go jako zastępcę a sami chcecie być szanowani ?
Gdy miarka się przebrała ukarał cię i miał do tego prawo skoro ciągle się to powtarzało.

Był zbyt pobłażliwy chciał utrzymać jako jedyny luźną atmosferę w frakcji jednak jak widać odbiło się to przeciwko niemu.

Degradacja ?

Na jakiej podstawie że wpadł do wody 2 razy GOPR bez jaj 

A może dlatego że dał 1 Zawieche bo poczuł się obgadywany i czuł że spiskujecie za jego plecami ?
Zawieche dostałeś do czasu wyjaśnienia sprawy bo chciał o tym z tobą pogadać lecz jak widać ty nie chciałeś.

Jak dal mnie był on za miły dal was i przestaliście go w ogóle szanować a powinniście ze względu na jego rangę.

Zamykam KONIEC SPAMU czekamy na Grzengola .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin