Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Tło menu logowania na serwer 4life


Szymbek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Vesperek napisał:

Jak tak bardzo chcesz zmienić ten panel logowania/rejestracji, to moim zdaniem wystarczy zmienić obecne tło logowania/rejestracji na tzw. "Losowe tła". Polegało, by to na tym, że wchodzimy na serwer 1 raz i mamy tło nr. 1. Jak wejdziemy ponownie , to mamy tło nr. 2. Gdy ponownie wejdziemy na serwer, to  mamy tło nr. 3 i tak można dodać np. 10 grafik, które losowo się zmieniają przy każdym nowym wejściu na serwer.

To też miałem na myśli tylko daje przykład jak to ma wyglądać :P Dodatkowo wybierz, który panel 4life wam się najbardziej podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Szymbek napisał:

A wgl skąd wiesz, że akurat administracja nad tym pracuje hmm?

Nie wiem skąd ty się urwałeś ale nic nie wiesz a się udzielasz i to w takich ludziach mnie denerwuje. Nic nie wiedzą a się wypowiadają.

To napisał ZBYK

Przejdźmy do aktualnych projektów.
"Ponadto te Wasze "projekty", na które poświęcacie TYYYLEEE czasu, o których wiele razy wspominałeś, że pracujecie nad różnymi projektami, lecz skutków do dziś nie widać. Chyba, że panel logowania to taki wielki projekt zajmujący kilka miesięcy."

W statusie dot. Panelu logowania napisałem już o tym, że jest gotowy, mógłbyś więc bardziej się doinformować.
Swoją drogą, naprawdę sądzisz, że dobry skrypt pisze się tydzień?
Panel logowania posiada własne systemu kodowania po stronie klienta, Posiada on kilkanaście stron i każdą z nich trzeba osobno zaprojektować i oskryptować. 
Duża część z nich dotyczy nowych rozwiązań a niektóre łączenia i odbierania danych z zewnętrznych witryn.
To wszystko musi działać i musi działać optymalnie.
Ale jak wspomniałem, panel logowania posiada nowe rozwiązania. Nowymi rozwiązaniami gracz musi jakoś zarządzać.
I tutaj pojawiają się większe schody. Trzeba napisać Panel gracza. Utworzenie szaty graficznej panelu zajęło mi 4 dni, bo żaden z projektów które wykonałem nie był na tyle ładny i funkcjonalny aby móc go wprowadzić.
Panel gracza posiada już kilkadziesiąt stron a będzie posiadał jeszcze więcej... jak wspomniałem każdą osobno się projektuje i skryptuje. Ilość liter w kodzie (panel gracza + logowanie) znacznie przerasta kopalnie która była dotychczas największym zasobem na serwerze.
I tak, nielicząc ostatnich 3 dni które trochę musiałem odpocząć, to dziennie (od ponad miesiąca) poświęcałem około 8 godzin na ten panel i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że do teraz wykonałem kawał dobrej roboty.
Nie masz najmniejszego pojęcia ile czasu potrzeba na zaprojektowanie i wykonanie zasobu, dlatego nie wypowiadaj się na ten temat więcej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eice napisał:

Nie wiem skąd ty się urwałeś ale nic nie wiesz a się udzielasz i to w takich ludziach mnie denerwuje. Nic nie wiedzą a się wypowiadają.

To napisał ZBYK

Przejdźmy do aktualnych projektów.
"Ponadto te Wasze "projekty", na które poświęcacie TYYYLEEE czasu, o których wiele razy wspominałeś, że pracujecie nad różnymi projektami, lecz skutków do dziś nie widać. Chyba, że panel logowania to taki wielki projekt zajmujący kilka miesięcy."

W statusie dot. Panelu logowania napisałem już o tym, że jest gotowy, mógłbyś więc bardziej się doinformować.
Swoją drogą, naprawdę sądzisz, że dobry skrypt pisze się tydzień?
Panel logowania posiada własne systemu kodowania po stronie klienta, Posiada on kilkanaście stron i każdą z nich trzeba osobno zaprojektować i oskryptować. 
Duża część z nich dotyczy nowych rozwiązań a niektóre łączenia i odbierania danych z zewnętrznych witryn.
To wszystko musi działać i musi działać optymalnie.
Ale jak wspomniałem, panel logowania posiada nowe rozwiązania. Nowymi rozwiązaniami gracz musi jakoś zarządzać.
I tutaj pojawiają się większe schody. Trzeba napisać Panel gracza. Utworzenie szaty graficznej panelu zajęło mi 4 dni, bo żaden z projektów które wykonałem nie był na tyle ładny i funkcjonalny aby móc go wprowadzić.
Panel gracza posiada już kilkadziesiąt stron a będzie posiadał jeszcze więcej... jak wspomniałem każdą osobno się projektuje i skryptuje. Ilość liter w kodzie (panel gracza + logowanie) znacznie przerasta kopalnie która była dotychczas największym zasobem na serwerze.
I tak, nielicząc ostatnich 3 dni które trochę musiałem odpocząć, to dziennie (od ponad miesiąca) poświęcałem około 8 godzin na ten panel i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że do teraz wykonałem kawał dobrej roboty.
Nie masz najmniejszego pojęcia ile czasu potrzeba na zaprojektowanie i wykonanie zasobu, dlatego nie wypowiadaj się na ten temat więcej.

 

 

 

Po pierwsze. To, że nie mam pojęcia ile to może zająć to nie znaczy ze nie mogę dać chociaż jakiegoś przykładu dotyczącej grafiki i wyglądu całego menu. Chodziło mi głównie o to aby to wyglądało podobnie a nie tak jak akurat ja podałem na swojej pracy, może się lekko różnic od mojej ale nie musi. Lub może ona mieć podobny charakter. Daję po prostu przykład mojej pracy, czy wgl wam się takie coś podoba a nie chodziło mi o to ze to musi znaleźć się  na serwerze... A po drugie ten projekt robiłem z nudów i z ciekawości i dla zainteresowania was. Rozumiem, że ciężko jest takie coś zaprojektować, rozumiem włożoną pracę w to, ale jeżeli coś się robi naprawdę długo to już niech to będzie dopracowane i przemyślane a nie zrobione na odwal. Oczywiście sam oryginał menu logowania mi się podoba ale czasem trzeba odświeżyć daną pracę. A po trzecie to jest temat "Off Topic > Grafika" więc mam prawo wysyłać moje prace graficzne i inspiracje danego serwera". A po czwarte mam prawo wypowiadać się na ten temat bo nikt mi nie zabroni oceniać i komentować na dany temat kolego. Oczywiście rozumiem twoją wypowiedz i ZBYKa bo jest w tym ziarno prawdy ale dodawanie prac takich jak ja dodałem do ocenki to po prostu się tym inspirowałem i tworzyłem je w wolnym czasie dla zabicia czasu. Więc spokojnie! Nie o to mi chodziło, bo przecież każdy ma prawo chwalić i dzielić się swoimi pracami graficznymi aby pomóc administratorowi w danej pracy, którą wykonuje lub dzielić się z graczami swoimi pomysłami! Od tego jest ten temat! ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co zrobiłeś w tym panelu to rozciągnąłeś prostokąt dodałeś obrys, a zarazem zmieniłeś kolor tła dzięki obrysowi zasłoniłeś opcję wyłączenie muzyki w panelu logowania, według mnie około 5 minut roboty, ale szanuję, że miałeś czas żeby to zrobić oraz chęci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin