Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Tło menu logowania na serwer 4life


Szymbek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, StivGamer napisał:

Nie wiem po co miałoby być to samo, tylko w gorszej wersji na serwerze xd 

PS. to nadal nie twoja praca, tak jak wspomniałeś, tylko jest przerobiona.

No tak. Przerobiona, o to mi chodziło, ale przerobiona przeze mnie ;) Nwm czemu wam się nie podobają te panele logowania. Po prostu starałem się nie psuć klimatu, ale rozumiem, to wasza opinia. Oczywiście mogłem przerobić to menu na zwyczajnie inne menu biorąc przykład z innych serwerów MTA ale... po co? Ale dzięki za opinię! B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wojtek942 napisał:

Na nie. Te kolory nawet ze sobą wspólnie grają. Zajmij się czymś lżejszym np avatary a później majstur coś takiego.

xdpl 

ale kocopoły gadasz, mimo ze panel mi sie nie podoba, to awatary i inne nie beda jakims wyzwaniem dla kogos kto w tym siedzi - sam sie nie znasz i prawisz rady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Wojtek942 napisał:

Na nie. Te kolory nawet ze sobą wspólnie grają. Zajmij się czymś lżejszym np avatary a później majstur coś takiego.

Powtarzam... Nie chciałem popsuć klimatu hudu... Oczywiście moge zrobic naprawdę bardzo podrasowany obraz ale po co? ...

Edytowane przez Szymbek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, RitoPlsServers napisał:

Gratuluję dosłownie wkleiłeś jakiegoś pica z google grafiki jesteśmy wdzięczni chyba aż zrobie /me salutuje

Jak byś czytał dokładnie to co ja napisałem to byś tak nie komentował geniuszu... xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin