Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Magazyn BM - Stare dobre czasy!


dymkoo1489
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, z powodu takiego iż wróciłem kilka miesięcy temu na 4Life. Stwierdziłem że Administracja zmieniła jedną rzecz na ą propozycje !

Czyli Magazyn został przeniesiony z BM do LS, i z tego powodu w LS jest za dużo rzeczy :/ A BM umarło tylko tuner tam jest.

Kto łączy siły i jest za przeniesieniem Magazynu do BM? Jak za dobrych starych czasów?

Wyraź swoją decyzję w komentarzu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, koxpiotr napisał:

interior w bm był lepszy ale lokalizacja lepsza w LS

Dokładnie tylko szkoda że BM puste ja bym na miejscu administracji dodał coś ciekawego :) Jakąś prace żeby po całej mapie były o sobie bo BM takie puste. A za starych czasów była cała mapka w ruchu co było świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, co prawda na serwerze mam bana, lecz wypowiadać się chyba mogę. Według mnie magazynier mógłby zostać przeniesiony na jedną ze wsi i administracja mogłaby go od razu zmodyfikować, tzn. dodać kilka etapów takich jak:

- Przeniesienie 10.000 tyś. skrzynek

- Przewiezienie 15.000 tyś skrzynek wózkiem widłowym 

- Załadowanie skrzynek do ciężarówki i ich przewiezienie na jakiś prom czy coś z tych rzeczy.

Oczywiście wtedy administracja musiała by pomyśleć o oddzielnych interiorach tak by każdemu z graczy grało się wygodnie, ponieważ trochę kocioł by był podczas jazdy wózkiem widłowym, lecz wszystko jest do zrobienia.

Dodatkowo administracja mogła by zrobić ulepszenia pracy za przewiezienie danej ilości skrzynek, np. +5% do zarobków i tak do 25% można by było ulepszać, a na etapie 3 gdzie jeździło by się ciężarówką moglibyśmy ulepszać prędkość pojazdu oraz zarobek pracy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin