Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Magazyn BM - Stare dobre czasy!


dymkoo1489
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Z magazynu na BM zaczynalem gre pamietam jak kupilem manane 1.6 z felami za 600pln tylko 10m grałem mega czasy i nie dość że był ładny interior to miejsca nawet nie bylo jak w realu. Chyba o to w tej grze chodzi żeby grać jak w realu a nie miec full miejsca... Administracja przemyslcie to dla graczy a nie dla siebie. Bo serwer stoi na graczach ale zarówno na administracji czyli kazdy ma na ten serwer wypowiedzenie się chociaż raz ja juz teraz to wykorzystalem! Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.07.2019 o 23:50, guake123 napisał:

Z magazynu na BM zaczynalem gre pamietam jak kupilem manane 1.6 z felami za 600pln tylko 10m grałem mega czasy i nie dość że był ładny interior to miejsca nawet nie bylo jak w realu. Chyba o to w tej grze chodzi żeby grać jak w realu a nie miec full miejsca... Administracja przemyslcie to dla graczy a nie dla siebie. Bo serwer stoi na graczach ale zarówno na administracji czyli kazdy ma na ten serwer wypowiedzenie się chociaż raz ja juz teraz to wykorzystalem! Pozdrawiam 

Wypowiedzieć może się każdy, lecz twoje myślenie jest głupie, ponieważ to, że my gramy na serwerze, kupujemy premium i myślimy, że mamy jakikolwiek wpływ na serwer to się mylisz, ponieważ jedyny wpływ jaki jaki serwer od nas otrzymuje to wpływ pieniędzy na konto Zbyka (ironia), my nie musimy grać na serwerze, lecz wielu graczy już wiele na nim osiągnęło i wielu z nich osiąga jeszcze więcej, a co do tych naszych praw to, to wszystko zależy od Zbyk'a i ekipy, ponieważ nie ma sensu robić 2 magazynierów w 2 różnych lokalizacjach, jak już wyżej napisałem wygodniejsze by było zrobienie, np. 3 magazynów, lecz żeby pracować na magazynie z najlepszymi zarobkami  trzeba przenieść odpowiednią ilość paczek.

Edytowane przez Innocent
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin