Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Magazyn BM - Stare dobre czasy!


dymkoo1489
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, BREMIQ. napisał:

Witajcie, z powodu takiego iż wróciłem kilka miesięcy temu na 4Life. Stwierdziłem że Administracja zmieniła jedną rzecz na ą propozycje !

Czyli Magazyn został przeniesiony z BM do LS, i z tego powodu w LS jest za dużo rzeczy :/ A BM umarło tylko tuner tam jest.

Kto łączy siły i jest za przeniesieniem Magazynu do BM? Jak za dobrych starych czasów?

Wyraź swoją decyzję w komentarzu!

Wiem, że magazyn do BM nie wróci ale BM nie umarło by gdyby do tej lokalizacji były by dodawane pracę a nie jak ciągle SF, LS, LV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, DzejKi. napisał:

Wiem, że magazyn do BM nie wróci ale BM nie umarło by gdyby do tej lokalizacji były by dodawane pracę a nie jak ciągle SF, LS, LV.

no tak ale zawsze mozna cofnac star magazyn z starym interiorem do BM dzięki czemu będa 2 magazyny :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magazyn został przeniesiony do LS żeby trochę ożywić tamte tereny. Wracając do starego magazynu w BM to Adik ma rację, bardzo często brakowało miejsc parkingowych. Nie jest to jednak problemem odpalić Map Edit I pomalować kilka lub kilkanaście dodatkowych miejsc. Jest to około 20-30 min pracy, dodanie dockbarów jako linię parkingowe, dodanie jakiegoś ogrodzenia oraz innych dodatków, nawet dla początkującego mapera nie jest to problemem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

administracja taką spawe bedzie miała głęboko w jak oni praktycznie nie czytają tego co sie dzieje na forum musiało by sie pod tym podpisac z 1000osób 

pomysł z 2 magazynami jest bardzo dobry ze względu na spaw w ls magazyn w ls nie zginie prze dodanie 2magazynu na mapie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin