Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Maciek150 - oskarżony przez JoPeCZeK


JoPeK.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Maciek150
Data i godzina zdarzenia: 25.07.2019 godzina 21.15
Pełen opis sytuacji: Około godziny 21.15 niestety wywaliło mnie z serwera. Wtedy mój pojazd został na parkingu lecz był źle zaparkowany. Po 5 minutach walki z interetem wbiłem na serwer. Niestety mój pojazd zniknął z miejsca w którym był iż został odholowany przez Adepta Maćka na Parking Policyjny. Pierwsza rzecz dlaczego został odholowany po tak krótkim czasie przecież każdego może wywalić z serwera , ale to nie oznacza że ten ktoś nie wróci. Druga rzecz jest taka iż samochód został wstawiony na Parking Policyjny z informacją że był porzucony. Pojazd był na parkingu tylko był źle zaparkowany. Oczekiwał bym wyjaśnień do tej sprawy.
Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/QizBcHN

Ja, JoPeCZeK zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

Edytowane przez JoPeCZeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Cadet Maciek150 z tej strony.

A więc tak pierwsze co to wstawię ss, którego zrobiłem tuż po założeniu blokady. https://imgur.com/a/6VSxWFm Jak widać na ss nie zgadza się jedna informacja pojazd stał na chodniku + miał zaciągnięty ręczny.

Druga rzecz, która się nie zgadza jest następująca wywaliło cię o 21; 08 i jak twierdzisz po 5 min wbiłeś na serwer doliczając jakieś 2 min  na załadowania się serwa i wybrania spawna wychodzi 7 min czyli na serwie byłeś o 21:15 więc wytłumacz mi to, co robiłeś przez te 12 min. Moim zdaniem w 12 minuty spokojne napisałbyś reporta z prośbą o sprawdzenie co dzieje się z twoim pojazdem, ponieważ wywaliło cię z serwera z mojej strony to wszystko czekam na wypowiedz zarządu jeśli ich zdaniem zawiniłem jestem w stanie zwrócić koszty za wyjęcie pojazdu.

Z poważaniem Maciek150.

Edytowane przez Maciek150
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem w tym czasie skargę na człowieka który zniszczył mi auto . Niestety z tego co wiem niektórzy są chciwi i chcą za wszelką cenę utrudnić grę a co do auta to pewnie jakiś gracz musiał przesunąć auto bo nie miało zaciągniętego ręcznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie poruszę dwie sprawy w mojej drugie wypowiedzi. Po pierwsze wywala cię z serwera a ty pierwsze co robisz to idziesz pisać na kogoś skargę robiąc to powinieneś się liczyć, z tym że ktoś w tym czasie może zabrać twój pojazd a po drugie nikt nie mógł go przesunać, ponieważ pojazd miał zaciągnięty ręczny widać to na ss zrobionym przez moją osobę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiąc to mam nadzieję że pieniądze za szkody wyrządzone zostaną mi zwrócone :/ . A z tego co widać na zdjęciu to pojazd nie jest porzucony tylko zaparkowany w złym miejscu. Nie rozumiem sam siebie pogrążyłeś :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin