Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Sosna,deluxe-oskarżonego przez K@CPER.


Dafons
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @Sosna @deluXe
    Data i godzina zdarzenia: 29.07.2019 około godziny 17
    Pełen opis sytuacji:Witam,piszę to skargę dlatego że zaczynając od Sosny to został mi nadany mandat w wysokości 5025 PLN zaczynając od tego że pościg trwał nie całe 5 minut przy czym nie odwalałem starałem się jechać normalnie przechodząc do deluxe to z tego co wiem to kolczatkę jak gość który ucieka i odwala a ja nie odwalałem więc nie wiem jakim prawem puściłeś kolczatke.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: no to 1. https://imgur.com/a/i18MVFG   i 2. https://imgur.com/a/rn1lX9B


    Ja, K@CPER. zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje. 

Edytowane przez K@CPER.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, byłeś w PD więc powinieneś wiedzieć, że blokada manualna z zastosowaniem kolczatek to normalna procedura podczas trwania pościgu.

Mylisz to z ostrzałem, ostrzał jest już ostatnim środkiem przymusu bezpośredniego, gdyż narażamy wtedy życie osób w pojeździe.

Skorzystałem z okazji, jechałeś na trasie delty w moją stronę, była duża otwarta przestrzeń i brak cywili. Nie narażałem bezpośrednio życia Twojego jak i innych.

Kolczatka była rozłożona zgodnie z regulaminem. 

Co do Sosny, on wyliczał mandat ale z tego co mi się wydaje masz mnożnik x3 więc się nie dziw.

Rozumiem skargę,  taka teraz moda - odejść z frakcji, odwalać i później płakać w skargach na ich pracowników.

Nie mam zamiaru się więcej wypowiadać, dzięki bo może kilka 4LIKE wpadnie, strzała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mandat podliczyłem Ci normalnie tak jak innym biorąc pod uwagę to co robiłeś i wyszło 5k, proste. Nie mam nic więcej do dodania ponieważ wszystko było przeprowadzone zgodnie z procedurami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zostało przeprowadzone zgodnie z procedurami.

Panie @K@CPER., jeśli Pan uważa w dalszym ciągu że został Pan pokrzywdzony, to proszę w swoich logach odszukać mandaty jakie Pan otrzymał oraz tutaj podać. Podczas wystawiania mandatu otrzymuje Pan na chacie informacje dotyczące mandatów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin