Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na pracownika Fanta**PL, oskarżony przez Aefiks:*XD


Aefiks47
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:  Aefiks:*XD
 Nick osoby oskarżonej: @Fanta**PL
Powód napisania skargi: Chamskie odzywki
Dowody: https://i.imgur.com/dkLXs5n.png
No normalne zachowanie ani kulturalne to nie jest, oczywiście wkurzyć się można, ale warto byłoby gdyby dla siebie pracownik zachował taką odzywkę.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, michael789 napisał:

Proszę o podanie niezmodyfikowanego dowodu.

Juz ss pelnego chyba nie mam, wiec tu zostaja logi

6 godzin temu, michael789 napisał:

Czy Zarząd TSA nie przekazał, że konflikty między frakcjami powinny być rozwiązywane poprzez członków Zarządów, a nie skargi?

Nie jest to konflikt między mną, a adeptem. Byłem tylko świadkiem.

 

3 godziny temu, Fanta**PL napisał:

Piszesz, że to normalne zachowanie nie jest, ani kulturalne, jak sam przeklinałeś na mnie i dlaczego jest zamazane to co ty pisałeś? 

Zamazane nie było to co ja pisałem, bo ja nic nie pisałem. Gracz cię wyzywa -olej to, albo napisz reporta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Fanta**PL napisał:

To czemu jest zamazane? Jeśli masz ss czystego to wyślij hmm?

Czystego ss nie mam

Spoiler

[2019-07-28 20:03:02] [Output] : Czacha666 [86]: nie pi****l 
[2019-07-28 20:03:12] [Input]  : report 86  Czacha666 [86]: nie pi****l 
[2019-07-28 20:03:12] [Output] : ✔ Zgłoszenie zostało wysłane!
[2019-07-28 20:03:14] [Output] : Czacha666 [86]: kapusiu
[2019-07-28 20:03:15] [Output] : Gracz dziubson26 został/a wyrzucony/a przez KRISU., powód: Bugowanie
[2019-07-28 20:03:17] [Output] : ✪ Support Drosiu przyjął Twoje zgłoszenie na Czacha666.
[2019-07-28 20:03:25] [Output] : Gracz Czacha666 otrzymał ostrzeżenie od Drosiu, powód: Grzeczniej też da się to ująć
[2019-07-28 20:03:26] [Output] : Fanta**PL [102]: Ja przynajmniej robote mam nie tak jak ty
[2019-07-28 20:03:30] [Output] : Screenshot taken: 'E:\Gry\MTA 4life\screenshots\mta-screen_2019-07-28_20-03-30.png'
[2019-07-28 20:03:36] [Output] : Czacha666 [86]: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

(W poprzedniej odpowiedzi się nie wkleiły ;-;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pracownikiem innej frakcji i składasz skargę. Skoro jest skarga, to i jakiś konflikt, nie ważne w jakiej postaci. Temat był poruszany z Zarządami, został jeszcze raz, a dzięki tej skardze zostały również uzupełnione regulaminy.
Na gracza, który używał pięknej łaciny kuchennej napisałeś jedynie reporta, a na pracownika, który arogancko odezwał się na chamstwo - skargę. Nie mnie oceniać twoją moralność i pobudki, ale zastanów się nad nimi.

@Fanta**PL, otrzymujesz ostrzeżenie. Jeżeli masz zamiar stosować jakiekolwiek pejoratywne teksty w kierunku graczy, będąc w tej frakcji, to nie jest miejsce dla Ciebie.
Graczem Czacha666 postaram się odpowiednio zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin