Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Witam!


Bogus__z__M3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gram już na 4life około rok czasu , a jeszcze się nie przywitałem.

Tak więc siema :D

Więcej o mnie : 

Stary gracz San Andreas Multiplayer (SAMP). Grałem w SAMPA bardzo długi okres czasu od 2009-2018. Niestety z powodu upadku SAMPA , upadł też mój ulubiony server jakim był Polski Serwer Imprezy (PSI) :

 

 

Na tym serwerze spędziłem pięknych długich lat. Usłyszałem od znajomych że grają w MTA. Zainteresowało mnie , co dokładnie się robi w tym MTA, więc spytałem się i mi wytłumaczyli. Niektórzy znajomi odradzali mi grać w MTA mówili . że "to jest nudne , jedziesz samochodem 30km/h", 0 DM tam jest". Z powodu tego że bardzo lubię grac w Grand Theft Auto: San Andreas multiplayer , postanowiłem pobrać i zagrać w MTA. Włączyłem MTA , odrazu nie zastanawiając się , wpisałem w wyszukiwarkę serwerów "PL". Zobaczyłem tam kilka serwerów jednak wybrałem ten na , którym grało obecnie najwięcej osób. Był to serwer 4life. Gdy już "wbiłem" na serwer , trzeba było wybrać spawn. Nie wiedziałem zbytnio o co chodzi i losowo wybrałem spawn w LV. Nie wiedziałem zbytnio od czego zacząć , więc włączyłem pomoc pod F5. Przeczytałem co po kolei najlepiej wykonać , na 1 punkcie było , żeby zdać prawo jazdy. Miałem spawn w LV i myślę "no trudno trzeba biegnąć z buta". Gdy już dotarłem na autostradę w LV , zatrzymał się jakiś gracz i spytał się "Podwieżć cię?". Odpowiedziałem ,że "tak na prawo jazdy". Gdy już zdałem prawo jazdy , wszystkich kategorii, obejrzałem poradnik "Jak zacząć na 4life". Dowiedzialem się z poradnika , że najlepsze praca dla początkującego gracza jest magazyn, więc postanowiłem tam się udać "uberem". Bardzo mi się klimat tam spodobał , a szczególnie radio 4music. Postanowiłem zarobić trochę pierwszych moich PLN. Zarobiłem dokładnie 3000 PLN z hakiem ( pamiętam do dzisiaj ile po raz pierwszy zarobiłem xD). Spytałem się na say czy ktoś ma jakiś samochód na sprzedaż, odezwała się pewna osoba , że sprzeda mi za 3k moonbeam zgodziłem się. W drodze do urzędu w SF , wypytywałem gracza różnymi pytaniami w sprawie mojego nowego samochodu typu "Co się stanie jeżeli mój samochód wpadnie do wody?". Gdy już kupiłem pojazd wtedy dopiero zaczęła się moja przygoda z 4life'm i nadal trwa :) 

8EDJVoX.png

Edytowane przez izean
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin