Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Bregon. - oskarżonego przez Pari


Pari
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza: Bregon.

Data i godzina zdarzenia: 20:25    02-08-2019

Data i godzina zdarzenia: Witam, piszę te skargę ponieważ grupa pościgowa która mnie goniła wykazała się swoim chamstwem i bezczelnym zachowaniem. Jechałem sobie przez autostrade widzac poscig za bodajrze fleszem, który słabo sobie radził. Napisałem mu aby sie przesiadł do mnie, a wiec kiedy sie zatrzymal tak zrobił. W tym czasie SAPD ostrzelalo mi cale auto i przebili mi 2 opony. Otworzyli slupki z dwoch stron i nie mialem jak wyjechac wiec jezdzilem sobie po autostradzie a SAPD za mna biegalo, wyrzucali kolczatki z kieszeni oraz ostrzeliwali mnie z shotguna i czego sie dalo. Ale nie o to mi sie najbardziej rochodzi. Bardziej chodzi mi o to że jeden z funkcjonariuszy wyciagnal mnie z auta poprzez zakucie kiedy ja jechalem po tym jak drugi kolega wyrzucil kolaczatki z kieszeni mi pod kola i przebil mi wszystkie 4 kola... Tak pozatym caly poscig trwal moze z 2-3 min a SAPD zachowywalo sie jakbym nie wiadomo co zrobil. Na to wszystko dali mi 39 minut wiezienia i auto za 1950 na parking policyjny. Za moich czasow kiedy bylem w SAPD byly to rzeczy nie dopuszczalne i prosil bym o podjecie w tej sprawie odpowiednich srodkow zapobiegawczych takim sytuacja.

Dowód, który to potwierdza całe zajście:   https://imgur.com/a/Ib6AMBR      https://imgur.com/a/tgJt9z3  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer I Versi* z tej strony. 

Przepraszam, że się wypowiadam, ale byłem przy tej całej sytuacji i to co opisujesz to jest niewiarygodne. Mogę nawet dostać punkty.

Zacznijmy od tego.

46 minut temu, Pari napisał:

Witam, piszę te skargę ponieważ grupa pościgowa która mnie goniła wykazała się swoim chamstwem i bezczelnym zachowaniem.

[2019-08-02 20:09:08] [Output] : Pari [287]: to pisac?
[2019-08-02 20:09:11] [Output] : Pari [287]: czy puszczacie // Tego to nawet nie skomentuję. Wygląda jak jakieś przekupstwo.

[2019-08-02 20:10:44] [Output] : Pari [287]: banda skipera haha - Tutaj nie wiem co ty masz do Skipcia, zachowanie żałosne.

[2019-08-02 20:10:57] [Output] : Pari [287]: wgl jak to sapd spadlo na psy

[2019-08-02 20:11:04] [Output] : Pari [287]: ze skiper zostal liderem xDD - Wyśmiewanie się z Skipcia to nie najlepszy pomysł. Jednak to my jesteśmy żałośni? 

[2019-08-02 20:12:51] [Output] : Pari [287]: wgl kto was poscigow bydlaki uczy -  Bydlaki? Kultura na wysokim poziomie, w ogóle nie ma chamstwa.

[2019-08-02 20:13:09] [Output] : Pari [287]: Chamie

[2019-08-02 20:13:16] [Output] : Pari [287]: pocaluj dziewcze w ramie - Tego to nawet nie komentuję.

[2019-08-02 20:14:05] [Output] : Pari [287]: mnie do tego peirdla? - Tu to samo, kulturka.

[2019-08-02 20:14:58] [Output] : Pari [287]: zawieszke dostana jak 2 wjada

[2019-08-02 20:15:02] [Output] : Pari [287]: za naduzywanie
[2019-08-02 20:15:03] [Output] : Pari [287]: praw - Ciekawie. Groziłeś nam.

46 minut temu, Pari napisał:

Jechałem sobie przez autostrade widzac poscig za bodajrze fleszem, który słabo sobie radził. Napisałem mu aby sie przesiadł do mnie, a wiec kiedy sie zatrzymal tak zrobił. W tym czasie SAPD ostrzelalo mi cale auto i przebili mi 2 opony. Otworzyli slupki z dwoch stron i nie mialem jak wyjechac wiec jezdzilem sobie po autostradzie a SAPD za mna biegalo, wyrzucali kolczatki z kieszeni oraz ostrzeliwali mnie z shotguna i czego sie dalo.

A więc tak, oskarżałeś nas o 0rp wraz z kolegą. Twoim zdaniem przesiadka to jest RP? Nie wydaje mi się. Co do ostrzelania, ten pościg to był masakra i mieliśmy prawo użyć broni, bo to co wy robiliście to był poziom poniżej dna. Co do kolczatek - biegaliśmy za tobą i rzucaliśmy je? Dostałeś tylko 1 kolczatkę, bo twoja jazda była PORAŻKĄ. Szczególnie, że kolczatka była rozłożona według procedur i na spokojnie mogłeś ją zauważyć, ale ty wolałeś odwalać maniane. A ostrzał był tylko podczas przesiadki, więc nie kłam.

46 minut temu, Pari napisał:

Bardziej chodzi mi o to że jeden z funkcjonariuszy wyciagnal mnie z auta poprzez zakucie kiedy ja jechalem po tym jak drugi kolega wyrzucil kolaczatki z kieszeni mi pod kola i przebil mi wszystkie 4 kola...

Czekaj, co? Kolczatki dostałeś tylko 1 raz i było to z 2 minuty wcześniej. Kłamiesz jak nie wiadomo co. Potem wyciągnął Ciebie Bregon z tego co pamiętam, nie wiem już sam, bo Twój poziom był fatalny. Dodatkowo, jechałeś z tak małą prędkością, że w realistyce na spokojnie dałby radę Ciebie wyciągnąć i zakuć. Oskarżaliście nas o 0rp, po czym sami uderzaliście we wszystko co się da i wychodziliście bez szwanku. Kłam dalej.

 

46 minut temu, Pari napisał:

Tak pozatym caly poscig trwal moze z 2-3 min a SAPD zachowywalo sie jakbym nie wiadomo co zrobil. Na to wszystko dali mi 39 minut wiezienia i auto za 1950 na parking policyjny.

Jaki mnożnik i zachowanie to i taki mandat. Odwalałeś to dostałeś więcej mandatu.

46 minut temu, Pari napisał:

Za moich czasow kiedy bylem w SAPD byly to rzeczy nie dopuszczalne i prosil bym o podjecie w tej sprawie odpowiednich srodkow zapobiegawczych takim sytuacja.

Za twoich czasów... Skoro byłeś w SAPD to powinieneś wiedzieć dlaczego wyszło Tobie tyle mandatu i dlaczego auto trafiło na pp za taką kwotę. Nie rozumiem Ciebie.

Przepraszam jeszcze raz za wypowiedź, ale takie kłamstwa mnie denerwują.

Edytowane przez Versi*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że udało się doczekać skargi no to dobrze zaczniemy ładnie.

Pościg był za fleshem? Okej od dziś tak nazwijmy deluxo przecież to prawie identycznie auta. Co to nasze poziomu na pokazanych logach widać jaki ty reprezentujesz poziom więc daruj sobie pokazałes  po prostu zbyt duży bol miejsca gdzie plecy tracą swoja szlachetność z powodu iz mimo takiego zachowania nadal potrafiliśmy używać zwrotów grzecniosciowych. Pisałeś też coś ze 2 lata temu było lepsze sapd. Tego nawet nie będę komentować osoby które są tyle w tej frakcji myślę że mają innej zdanie z tego co mi wiadomo. Co do ostrzelania pojazdu ostrzał był prowadzony za  osoba scigana która się przesiadla wjeżdzala we wszystko co jest możliwe jednocześnie stwarzając zagrożenie dla każdego innego obywatela. Z racji takiej iż sam pisałeś przy nas że ma wsiadac otrzymałeś ostrzał gdybyś tego nie zrobił uwierz ze sapd nie strzela od razu z powodu iz gracze potrafią wsiadac do randomowego gracza. Kolczatki z tego co widzialem dostałeś od osoby która stała w miejscu. Teraz co do mandatu zostało policzone jak się nie mylę ucieczka, łamanie zasad + obraza wiadomo mnoznik potrafi robić swoje. Co do wyjecia z pojazdu zauważyłem że masz otwarte dzwi więc to uczynilem most był zamknięty z 2 stron co sparalizowalo duża część miasta z powodu osoby która dostała ostrzał  + 4 opony u każdego z nas się teleportowala następnie potrafiła tylko ublizac mamy blokowac jeden z najwiekszych mostow dojazdowych? To by było na tyle z mojej strony uważam że zrobiłem rozsądnie że względu na dobro ogólnej rozgrywki graczy na serwerze oraz ich bezpieczeństwa. Prosił bym o nie karanie osoby powyżej ponieważ była od początku calej akcji I wszystko sama mógła zaobserwować tym bardziej iz rzekomo skarga miala być na każdego z nas. Jest to moja ostatnia wypowiedź w tym temacie ze względu na poziom wypowiedzi prowadzonej na serwerze której nawet nie będę komentować I możesz poprawić wzor bo nawet ciężko jest przeczytać dokładnie temat.

Z poważaniem police officer trzeciego stopnia Bregon.

Edytowane przez Bregon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec Panowie polecam troszke pocwiczyc wymowki i nauczyc sie czytac powod skargi. Miałem napisac na wszystkich ale myslisz ze nie mam nic innego lepszego do roboty tylko pisac na was skargi ? Napisalem skarge na tego co najbardziej mnie w tej calej sytuacji wyprowadzilo z rownowagi.  Tzn 0 RP kiedy podczas jazdy Bregon. wyciagna mnie z auta za pomoca komendy zakuj jak jechalem. A zdanie o frakcji kazdy ma swoje ja mam takie i takimi zachowaniami napewno tego nie zmienicie. I powiedz mi kto twierdzi ze dzisiejsze SAPD jest lepsze od starego ? Gracz ktory gra tam dwa lata ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pari napisał:

A wiec Panowie polecam troszke pocwiczyc wymowki i nauczyc sie czytac powod skargi. Miałem napisac na wszystkich ale myslisz ze nie mam nic innego lepszego do roboty tylko pisac na was skargi ?

A więc tak, napisałem prawdę, ale jak widać prawda boli. 

 

2 minuty temu, Pari napisał:

Napisalem skarge na tego co najbardziej mnie w tej calej sytuacji wyprowadzilo z rownowagi.  Tzn 0 RP kiedy podczas jazdy Bregon. wyciagna mnie z auta za pomoca komendy zakuj jak jechalem.

To już Tobie wytłumaczyłem, przeczytaj całe wypowiedzi, a nie piszesz bez sensu.

 

2 minuty temu, Pari napisał:

A zdanie o frakcji kazdy ma swoje ja mam takie i takimi zachowaniami napewno tego nie zmienicie. I powiedz mi kto twierdzi ze dzisiejsze SAPD jest lepsze od starego ? Gracz ktory gra tam dwa lata ?

Tego to nawet nie skomentuję. Poczekajmy na zarząd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jechałem tak mala predkoscia" na przebitych kołach to mniej wiecej 40 z zamknietymi drzwiami i powiedz mi ze w realnym swiecie bedzie biegał policjant po calej autostradzie za autem ktore jedzie 30-40 i go wyciagnie z auta przy zamknietych drzwiach podczas jazdy xD ?  To ja zycze powodzenia takiemu policjantowi a tak pozatym to ty sie nawet nie powinienes tutaj wypowiadac bo nie ciebie skarga dotyczy. Poprostu jest 0 RP udokomentowane SS nic dodac nic ujać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pari napisał:

"Jechałem tak mala predkoscia" na przebitych kołach to mniej wiecej 40 z zamknietymi drzwiami i powiedz mi ze w realnym swiecie bedzie biegał policjant po calej autostradzie za autem ktore jedzie 30-40 i go wyciagnie z auta przy zamknietych drzwiach podczas jazdy xD ?  To ja zycze powodzenia takiemu policjantowi a tak pozatym to ty sie nawet nie powinienes tutaj wypowiadac bo nie ciebie skarga dotyczy. Poprostu jest 0 RP udokomentowane SS nic dodac nic ujać. 

Byłem przy tej całej sytuacji i po prostu kłamiesz. 40 km/h? Było trzeba chyba jednak popatrzeć na licznik, szczególnie, że on się buguje i jedziesz o wiele mniej. Po całej autostradzie powiadasz? To jest już śmieszne, kłamiesz po prostu kłamiesz. Dodatkowo drzwi nie miałeś, były zepsute, więc kłam dalej, kłam. Dodatkowo na tych ss'ach widać jak tylko jak jedziesz, więc nie wiem gdzie te 0rp. Poczekajmy na zarząd, bo kłamiesz tylko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku dlatego dalem 2 SS zeby bylo widac ze jade po autostradzie a on juz ciagle za mna biegnie pojechalem troche do przodu gdzie stala wasza laweta i jeszcze ten co kierowal laweta probowal mnie blokowac ale mu sie nie udało. Po czym odbilem w lewo jechalem sobie dalej a Bregon. podbiegl troche do przodu i wyciagna mnie komenda zakuj z auta i na drugim SS to widac jak byk. Wiec kto tutaj kłamie ? Z czym ja klamie ? Wydaje mi sie ze powinno być jakieś ograniczenie wiekowe w SAPD od jakiego wieku powinni byc przyjmowani ludzie do frakcji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj dokładnie wypowiedzi moje i dopiero się wypowiadaj. Czytanie ze zrozumieniem na niskim poziomie. A więc, z czym kłamiesz? Niby miałeś drzwi, a jednak ich nie miałeś. Niby strzelaliśmy, a jednak nie. Kłam dalej.

10 minut temu, MasterMush napisał:

Versi skoro skarga nie tyczy sie Ciebie to moze po prostu nie produkuj sie bo naduzywasz swoich praw w gierce a udajesz wielkiego rycerza na bialym koniu ;) Gdy jechalem przez autostrade i rozwalilo mi sie auto i podczas wzywania pomocy drogowej stwierdziles ze porzucilem auto i chciales mi dac mandat(?) Twoje kopiuj wklej jest przezabawne. Dlaczego nie wrzucisz scrinow z tego co Ty pisales? Mialbys moze cos do ukrycia przed wszystkimi? Dziekuje za pilnowanie dzielnic Los Santos Funkcjonariuszu prawa ;)

https://imgur.com/a/ZLnokqr 

 

Zostawiłeś te auto i zacząłeś sobie po prostu biegać i przeszkadzać zamiast poprosić o pomoc, bo niby zepsuło Ci się auto.. Zacząłeś pisać o nas również różne rzeczy. Ja logów nie ukrywam, umiem zachować kulturę, a nie to co wy. Nie piszcie już nic, zarząd zdecyduję czy nas ukarzę w tej sytuacji czy nie. I na screenie widać, że jedziesz 20km/h, a nie 40km/h. Żegnam.

 

A i popraw wzór.

Edytowane przez Versi*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ścigana osoba była niebezpieczna dla osób trzecich. Pan również stwarzał bezpośrednie zagrożenie dla życia funkcjonariuszy poruszając się brawurowo pojazdem, podczas gdy funkcjonariusze byli poza radiowozami. Więc użycie środków takich jak kolczatki i broń palna było uzasadnione. 

Skoro sami nie stosowaliście się do zasad RP oraz powodowaliście realne zagrożenie to funkcjonariusze mieli obowiązek was powstrzymać.

Mimo to, za wyciągnięcie persony z poruszającego się pojazdu i zakucie @Bregon. otrzymuje słowne upomnienie.

Edytowane przez GyCeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin