Jump to content
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Koval*

ROZWIĄZANY Wniosek o odzyskanie hasła do konta: Koval*

Recommended Posts

Login z serwera:MokryKoval
Nick z serwera:Koval*
Serial:BB0CB1F41E84CC40FA63C79AD9256994
E-Mail powiązany z kontem na serwerze:[email protected]
Powód utraty hasła:Utraciłem poprzez to że,wszedłem na konto mojej dziewczyny w grze po prostu żeby jej pomóc przy koncie i zarobieniu na autko pierwsze,bo nie za bardzo ogarnia serwer,próbowałem odzyskać konto poprzez "zapamiętaj hasło" czy jakoś tak.Wpisując hasło poprzez te pliki z 4l-logowanie występuje nadal ten sam problem,proszę o pomoc.

Z dnia na dzień przybywa identycznych problemów. Proszę choć trochę o zainteresowanie się nasza sprawa. Jeśli ja nie podałem podczas logowania swoich danych, to czy czy jest jakaś inna opcja odzyskania konta na którym mi bardzo zależy?

17 godzin temu, Happa napisał:

Z dnia na dzień przybywa identycznych problemów. Proszę choć trochę o zainteresowanie się nasza sprawa. Jeśli ja nie podałem podczas logowania swoich danych, to czy czy jest jakaś inna opcja odzyskania konta na którym mi bardzo zależy?

Sprawą musi się zająć właściciel serwera, więc z łaski swojej nie pisz wszędzie tego samego, skro sprawa jest przekazana już. 

Godzinę temu, Zebra napisał:

Sprawą musi się zająć właściciel serwera, więc z łaski swojej nie pisz wszędzie tego samego, skro sprawa jest przekazana już. 

Ja rozumiem, że może to drażnić, lecz gdyby nie to że wszędzie o tym piszę to sprawa by ucichła. I została zapomniana w natłoku innych rzeczy.

Godzinę temu, Zebra napisał:

z łaski swojej nie pisz wszędzie tego samego

Dobrze nie mam zamiaru. Z góry przepraszam.

@ZbyK.gg @Zebra chyba się nie doczekam,z aktualnych wniosków czekam najdłużej na rozpatrzenie sprawy ale dalej widzę że nic z tego,chciałbym już pograć na swoim koncie.Proszę o rozpatrzenie tej sprawy.

46 minut temu, Koval* napisał:

@ZbyK.gg @Zebra chyba się nie doczekam,z aktualnych wniosków czekam najdłużej na rozpatrzenie sprawy ale dalej widzę że nic z tego,chciałbym już pograć na swoim koncie.Proszę o rozpatrzenie tej sprawy.

Napisałam jasno, że sprawą musi się zająć właściciel serwera. 

@Koval* nie pospieszaj bo sprawa zostanie odrzucona,musimy po prostu przeczekać swoje i mieć nadzieję, że da się coś z tym zrobić. 

Cytat

Regulamin działu „Pomoc”
&2. Osoby dodające posty mające na celu „odświeżanie” tematu będą karane.

Dodam jeszcze, że ta sytuacja dotyczy także mnie, więc również proszę o rozpatrzenie mojej sytuacji.

PS. Chciałbym się zapytać czy istnieje możliwość przelania pieniędzy z mojego konta na którym gram chwilowo na główne w sytuacji odzyskania konta. Gram na nim celu zabicia nudy. Nie ma tam astronomicznych sum, lecz wolałbym się upewnić. Sprawdzając SERIAL napewno dałoby się to jakoś potwierdzić. Edytuję ten post, aby nie podeszło to pod odświeżanie tematu. Mój login na drugim koncie: Happa.v2. Z góry dziękuję.

Edited by Happa

Teraz, Happa napisał:

Jaki kod weryfikacyjny?
@Zebra

Skoro to nie jest Twój wniosek to proszę, abyś się nie wypowiadał za gracza.

Kod weryfikacyjny znajduje się w panelu logowania po wejściu na serwer i zaznaczeniu opcji "zapomniałem hasła".

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy