Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Żegnajcie...


el_polako
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety... na mnie też przyszła pora opiszę wam krótko moją historię na serwerze :

3.10.2015 - Założenie konta na serwerze pod nickiem ,, szymoneusz ''

mam przegrane tutaj 270h

Mam Buffalo i Faggio

mam 7k

Moje marzenia to tylko SAMD i Jester

SAMD - Tydzień temu dostałem się do ASAMD, ale informowałem ,że nie będzie mnie przez tydzień bo jadę na ferie, bo przerwie wchodzę na serwer i co ? Nic, wydalili mnie za nic a byłem tak blisko ( TSA zawsze zostaje C: )

Do jestera miałem już rzut kamieniem

Moje Nicki :

szymoneusz

P-I-W-E-R-K-O

Krzywo.

 

Przyczyny odejścia :

Serwer schodzi na psy;

w SAPD pracuje sam żłobek ( nie ogary )

Nuda na serwerze ( nic nie dodają )

Zarobki obniżone

itp...

 

Kogo pozdrawiam ??

 

- KNX - Życzę ci abyś wbił 100 000 LP, odzyskał supportera i czego sobie chcesz C:

- YankeeS, IcoTera i Xsarin - Trzy osoby które mi pomogły z serwerem ( poradnik na YT ) i zapoznał z serwerem ( pierwszy raz z serwerem 

( ͡° ͜ʖ ͡°) )

- Niemiec z Polski - Robił konkursy na magu C: ( dzieje sprzed powrotu byłem tu )

- BylemTu - Też spoko zi0mek, ostatnia osoba która mnie podwoziła na serv :)

- Propa - Dał mi pierwszą kare na serwerze :3

- Alien Polish - Miło się gadało

- Geocacher/zeusik - Najpierw byłeś spoko zi0mek ale, gdzieś w grudniu zrobił się z ciebie pustak...

- Maddie - Jedyna Kobieta jaką pozdrawiam ( spoko jest )

- Całą Administrację serwera

- Wszystkie osoby o których zapomniałem :)

 

A więc... żegnajcie

Nutka ( standardy serwerowe ) : https://www.youtube.com/watch?v=CnOzb9oTD3Q ( może bit słaby jak skarpetki ale zawsze coś C: )

 

P.S Może ( ale raczej NIE ) wrócę na serwer lecz, wątpię

P.S2 Raz na jakiś czas wbije zobaczyć co i jak :3

 

nq

 

P.S3 jak ktoś kto jest zi0mkiem chce pogadać, zaznajomić się priv to pisać mi na skype : P-I-W-E-R-K-O C:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

w SAPD pracuje sam żłobek ( nie ogary )

 

Jakbyś miał wziąć radiolkę, spokojnie patrolować, nagle zostać staranowanym przez stado perków, to nic innego Ci nie zostało jak rzucenie im kolczatek, albo wystawienie im mandatu...

 

3maj się, powodzenia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary gadałem ci że jak tylko wrócisz masz się do mnie zgłosić i lecimy z szkoleniami.

Mieliśmy nie ogar w panelu bo 15 sie dostaje 10 przychodzi więc trzeba było wyczyścić ale jak byś tylko mi napisał lub komuś innemu dalibyśmy ci szansę bo każdy ma życie prywatne i całe ferie nie musisz siedzieć przed kompem.

Nie pajacuj wracaj na serwer i działamy:)

Myślę że zmienisz decyzje a co do serwera polecam filmik nex bo szykują się zmiany ale nie da sie wszystkiego zrobić na raz:)

Myślę że zmienisz zdanie i się jeszcze spotkamy.

Pozdrawiam KALAHIM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary gadałem ci że jak tylko wrócisz masz się do mnie zgłosić i lecimy z szkoleniami.

Mieliśmy nie ogar w panelu bo 15 sie dostaje 10 przychodzi więc trzeba było wyczyścić ale jak byś tylko mi napisał lub komuś innemu dalibyśmy ci szansę bo każdy ma życie prywatne i całe ferie nie musisz siedzieć przed kompem.

Nie pajacuj wracaj na serwer i działamy:)

Myślę że zmienisz decyzje a co do serwera polecam filmik nex bo szykują się zmiany ale nie da sie wszystkiego zrobić na raz:)

Myślę że zmienisz zdanie i się jeszcze spotkamy.

Pozdrawiam KALAHIM.

 

Tak tylko wiesz jak ja się poczułem ?

To tak jakbyś czekał na nwm np. psa 6 miesięcy strasznie i jak go dostajesz to się strasznie cieszysz a rano się budzisz i pies sztywny ( nie żyje ) i jakbyś ty się w takiej sytuacji poczuł ?

Pozatym już od 11.02 zadecydowałem ,że jeżeli niedostane się do SAMD to odchodzę z serwera :<

Tak wgl to już napisałem ,że odchodzę a nie chce robić takiego bajzlu i zarazem niszczyć mojego uznania ,że po 1 dniu wracam :>

Daj mi czas do końca dnia to ci powiem o mojej decyzji OK ? :>

 

 

w SAPD pracuje sam żłobek ( nie ogary )

Jakbyś miał wziąć radiolkę, spokojnie patrolować, nagle zostać staranowanym przez stado perków, to nic innego Ci nie zostało jak rzucenie im kolczatek, albo wystawienie im mandatu...

 

3maj się, powodzenia...

 

 

Ta... napewno jak podchodze do SAPD i wpisuje styl.pijak i chcę odgrywać RP ( serwer na tym polega ) to mi zabiera auto i daje mandat :/

 

Pozdro. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wracasz, tak?

Ja Cię na FB namawiałem, kalahim Cię namawiał tutaj do powrotu, bo mi mówiłeś na FB, że on też Cię namawiał, żebyś wrócił.

Teraz ja Cię tutaj również namawiam 'sprytnym mózgiem' do powrotu...

Wracasz więc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wracasz, tak?

Ja Cię na FB namawiałem, kalahim Cię namawiał tutaj do powrotu, bo mi mówiłeś na FB, że on też Cię namawiał, żebyś wrócił.

Teraz ja Cię tutaj również namawiam 'sprytnym mózgiem' do powrotu...

Wracasz więc?

Słuchaj... do tej pory spędzałem cały wolny czas na serwerze...

Nawet zdarzył mi się przypadek ,że nie poszedłem do szkoły tylko siedziałem na 4Life....

Wyniki w szkole mi się pogorszyły

Nie jest to dziwne ?

Pisałem do  KALAHIM-a wczoraj na serv nie odpisał...

 

Więc... no niestety... może w wakacje mnie zobaczycie... wiecie więcej czasu itp...

 

3majta się

a szczególnie ty KNX :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin