Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie LucKy'


x7ucKy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka, 
jak mogliście zauważyć wyłapałem 999.
Swoją przygodę rozpocząłem w kwietniu 2017 roku. Przez te 3 lata z roczna przerwą wyłapałem tylko 2 kary. No niestety przyszła 3 kara, banik 999 niestety za wykopane 210kg na kopalni :/.
Dziękuje za te 1050h przegrane na serwie. Życzę wszystkim powodzonka w dalszej rozgrywce, a szczególnie tym osobom muszę podziękować:

@WhiteNigga* @xHyper. @KubotyJeremiasza @beenet @MamLagga* - Dzięki wam za wspólne zarabianie oraz odpały. Kontakt mamy :P
 
@BidoN @szybki'  @kubusix' - za wspólne nocne odwalanie i rady co do tune

Jak chcecie pograć w inne gierki zapraszajcie na steam :P. Podany na profilu.
Siemka wszystkim :D

Edytowane przez LucKy'
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, beenet napisał:

@AdiK. nie wiem czy wiesz ale ten dział nie służy do tego abyś swoje mądrości pokazywał, pozdrawiam 

Śmiechu warte, @AdiK. nie chcesz się pożegnać to nie komentuj, bo nie wiem co ci to da. Może trochę radości 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin