Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na matchmiel - oksarżony przez pat4ygg


Pat4ygg*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Należyta treść tematu : taranowanie i załatwianie spraw prywatnych na służbie

Nick funkcjonariusza: @matchmiel

 Data i godzina zdarzenia: 13.08.2019 godzina: 12:50

 Pełen opis sytuacji: podczas ogaldania samochodów na giełdzie w sf zauważyłem funkcjonariusza na służbie który załatwia swoje sprawy. Następnie stoj sobie w jednym miejscu i samochód SAPD wjechał we mnie z całym impetem.

 Dowód, który to potwierdza całe zajściehttps://youtu.be/iVos9KTTCME

Edytowane przez pat4ygg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

1. Zły wzór

2. Wraz z Assistant Chief Of Police @SandPower mieliśmy interwencję z racji, której tam byliśmy. (Można nawet zobaczyć, że film nie jest "cały" tylko jest to urywek)

3. Na filmie można zobaczyć jak wjeżdżam w Ciebie z "impetem" co jest po prostu nie możliwe. Ten pojazd nie ma nawet takiej mocy. Można nawet zobaczyć, że mój pojazd w ogóle nie ucierpiał co potwierdza, że u mnie nawet Ciebie nie dotknąłem. Po prostu wyjechaliśmy normalnie w linii prostej. Nie moją winą jest, że serwer ma lagi - co wie każdy.

Edytowane przez matchmiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matchmiel jak zwykle policja nie winna co nie? i gdybyś miał interwencje to byś nie stanął tam pod tym mostem jak na filmie bez koguta ;) co można zauważyć na filmie pomyśl 

Jesteś w SAPD i myślisz, że możesz wszystko co dusza zapragnie

 

Edytowane przez pat4ygg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli miałbym płacić za każde lagi na 4life to mój portfel byłby czysty w 5min. U mnie nawet Ciebie nie uderzyłem. Nie rozwiąże wszystkich problemów związanych z cofaniem graczy itp.

Jeżeli zadowoli Cię te 50pln i stwierdzisz, że dzięki nim uzyskasz to co chciałeś to podaj mi swój PID.

PS. Nawet na tym filmie te "cofanie" wyglada strasznie nie realnie co tylko potwierdza, że nawet Cię nie drasnalem u mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, pat4ygg napisał:

A teraz te 50PLN to trochę za późno 

W takim razie nie dostaniesz nic.

... Od kiedy grasz na serwerze, że nie wiesz o istnieniu lagów serwerowych, które dokuczają non stop?

I proszę Cię o przedstawienie całego nagrania. Został ucięty początek tak, aby wyszło to na twoją stronę. Chcesz wrobić nas w załatwianie spraw "prywatnych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o pokazanie całego nagrania.

Powtarzam: Nie jestem w stanie być odpowiedzialny za to co wyrabia serwer. U mnie nie dotknąłem Ciebie... Nawet na filmie widać, że radiowóz w żaden sposób nie jest uszkodzony.

PS. Jeżeli na siłę szukasz powodów, żeby ktoś został za coś "ukarany" to znajdź osobę, która rzeczywiście coś popełniła.

A i właśnie mnie obraziłeś.

Edytowane przez matchmiel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin