Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Pożegnanie z serwerem 4life


lypik000
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Starszy Administrator
17 minut temu, lypik000 napisał:

Ponieważ jestem w Administracji na randze Administrator na najwiekszym serwerze.

Na serwerze który ma maksymalnie 30 osób na dzień?

Trzymaj się.

Edytowane przez Hinox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lypik000 napisał:

 Tam gra powyżej 170 graczy

niech zgadne, multi...?, serwer z milionem podmianek, paczce skryptow czy czego tam jak inne pseudole, społeczeństwo nie chce usuwac podmianek, ktore psuja klimat gry, zarabiasz po 10 mln bezcelowo, jezdzisz agera i idziesz do frakcji ktorej nie potrafią ogarnac

wlasciciel reklamuje swoj serwer na innych, np tu ma bana za to

170 graczy i najlepszy? XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lypik000 napisał:

Ponieważ jestem w Administracji na randze Administrator na najwiekszym serwerze.

Przecież 4Life ma największe statystyki ze wszystkich Polskich serwerów, więc jakim cudem niby masz na nim administratora ? fu*k logic.

 

1 godzinę temu, lypik000 napisał:

 Tam gra powyżej 170 graczy

Właśnie sobie zaprzeczyłeś, ponieważ napisałeś, że jest to największy serwer. 4Life ma dziennie +/- 400 graczy, więc niech mi to ktoś wytłumaczy.

Ale i tak 3maj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin