Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sprzedam Buffalo


fr0st_Official
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, XxX_FR0sT_XxX napisał:

Tak, mam edytować posta tylko dlatego że jakiś Aragis chce kupić moje auto za 36k. Na pewno. Jeszcze jeden komentarz o cenie poniżej 45k i pisze skarge na ciebie.

Jeżeli nie widzisz błędu którego popełniłeś to jest z tobą naprawdę źle. Masz napisane w poście że cena podlega negocjacji więc nie rozumiem po co piszesz komuś że cena nie do negocjacji. I jeszcze bronisz mi pisać w poście. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, XxX_FR0sT_XxX napisał:

Tak, mam edytować posta tylko dlatego że jakiś Aragis chce kupić moje auto za 36k. Na pewno. Jeszcze jeden komentarz o cenie poniżej 45k i pisze skarge na ciebie.

XD szacunku trochę. Napisałeś że do małego nego, to do nego, a nie wydziwiasz i z ludzi debili robisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, xMagisKx napisał:

XD szacunku trochę. Napisałeś że do małego nego, to do nego, a nie wydziwiasz i z ludzi debili robisz. 

Jeżeli nie odróżniasz nego od małego nego to już twój problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin