Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na kaRRoy. - oskarzony przez stumpy


hiperb
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick funkcjonariusza:
    Data i godzina zdarzenia: 18.08.2019 20;15
    Pełen opis sytuacji : Jechalem z @.SzYmeQ. oraz @KaczpareQ^,^ do SanFierro z przecho w ls. Podczas jazdy jechala za nami policja wiec przepuscilismy. Jechal wolno, bullet (Kaczpareq) zaczal wyprzedzac a ze byl zakret zacząl hamowac. Policjant na pelnej bombie uderzyl w niego a ja w policjanta. Po chwili wyprzedzilem ich i dostalem nakaz zatrzymania. Po zatrzymaniu uslyszalem zarzuty jazdy pod prad i braku kierunkowskazu. Po 10 minutach Pisalem z administratorem wiec policjant @kaRRoy. wyciagnal mnie z pojazdu bo nei mial zamiaru czekac az wyjasnie sytuacje adminowi. Po tym zaczal mowic ze go zniewazam i utrudniam mu prace (XDDDD)
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/59zaSyF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale wiesz jak było jeśli chodzi o jazdę pod prąd, a dowodów nie masz więc twoje słowa są nie ważne. Popełniłeś z tego co pamiętam 3 wykroczenia, za jedno otrzymałeś upomnienie a za dwa otrzymałeś mandat. Pytałem kilka razy o decyzję a ty zlewałeś mówiąc że "czekamy na admina", poczekaliśmy, sprawa się wyjaśniła i ty nie miałeś żadnych dowodów a ja miałem podstawy by wypisać ci mandat. Po wyjaśnieniu sprawy znowu kilka razy pytałem o decyzje przyjęcia mandatu, ty jednak dalej zlewałeś odpowiadając np. "upomnienie". Więc tak jak byliśmy uczeni, podjąłem decyzje za ciebie i dodatkowo otrzymałeś mandat za zniewagę ponieważ kompletnie zlewałeś moje pytania, utrudniałeś, z samochodu musiałem cię wyciągać siłą etc. Jeśli chodzi o wyciągnięcie z pojazdu to również wcześniej pytałem dla pewności dużo wyższych rang czy mogę wyciągnąć cię z pojazdu jeśli mnie zlewasz i utrudniasz(jako że nie miałeś drzwi w samochodzie, po prostu odegrałem wyciągnięcie i nie odgrywałem wybicia szyby tomfą). Po wszystkim pojechaliśmy do więzienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przykłady(nie wszystko): 

[Output] : kaRRoy. [350]: 1200 PLN oraz 8 pkt karnych, przyjmuje Pan mandat?

[Output] : stumpy [201]: czekaj minute

--

[Output] : kaRRoy. [350]: Pytam ostatni raz, decyzja?

[Output] : stumpy [201]: Czekamy na admina

po wyjaśnieniu sprawy przez administratora:

[Output] : kaRRoy. [350]: Jaka decyzja, ostatni raz pytam.

[Output] : stumpy [201]: pouczenie

--

[Output] : kaRRoy. [350]: Przyjmujesz Pan mandat czy nie?
[Output] : stumpy [201]: Pan ma internet z giga netu?

 

Piszesz skargę, toć ty powinieneś mi dziękować za łaskawość - za jedno wykroczenie dostałeś upomnienie a w dodatku miałem dużą cierpliwość w stosunku do ciebie. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, .SzYmeQ. napisał:

@kaRRoy. serio?Jeśli dla ciebie wyprzedzanie to jazda pod prąd to nie wiem.

Przeczytaj ze zrozumieniem to co napisałem.

Cytat

Doskonale wiesz jak było jeśli chodzi o jazdę pod prąd, a dowodów nie masz więc twoje słowa są nie ważne.

I czekaj na punkty za nieuprawnione wypowiadanie się.

 

/edit, stop, przecież ty byłeś ostatnio na serwerze dwa dni temu. Nie masz dowodów, tym bardziej nie widziałeś tego xD

Edytowane przez kaRRoy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin