Jump to content
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Emilek_2003

ROZWIĄZANY Włamanie na konto: Emilek_2003

Recommended Posts

Login z serwera:  Emilek_2003
Nick z serwera: Emilek_2003
Aktualnie używany serial:  B2B0C0DEF26BD134F78C690C9ACDB384 
Krótki opis sytuacji (w przypadku niewiedzy pozostawić puste):

Cześć włamał mi się ktoś na konto (forum i w grze) dnia najprawdopodobniej 19.05.2019 (wtedy nie grałem na serwerze gdyż grałem w inną gre) i zmienił hasło na forum gdy dziś udało mi się odzyskać konto poprzez kod weryfikacyjny zauważyłem że nie mam pieniędzy w grze .... Ktoś perfidnie włamał mi się na konto gdy nie grałem aktualnie na serwerze i przesłał sobie pieniądze.Proszę o to aby administracja ogarnęła osobę która to zrobiła,a ta osoba oddała mi pieniądze!Z góry dziękuję za rozpatrzenie wątku.Pozdrawiam 

Edycja: 

Link do mojego wcześniejszego wątku z zastępczego konta  gdy chciałem sobie pograć na tym ale nie mogłem: 

Dodam że zebra wtedy nie zrozumiała za bardzo o co chodzi.

Edited by Emilek_2003

Posiadałeś takie samo hasło na innym serwerze?
Podawałeś komuś swoje hasło?
Dzielisz z kimś komputer?
Które seriale nie należą do Ciebie?
image.png

Nie podawałem nikomu mojego hasła ale w sumie to  możliwe że mogłem mieć na innym serwerze takie same...

Tylko jeden serial z listy należy do mnie : B2B0C0DEF26BD134F78C690C9ACDB384 i ewentualnie drugi lecz nie wiem który to ponieważ miałem jeszcze laptopa na którym logowałem się lecz go sprzedałem a serialu nie miałem zapisanego ;/.

Z trzech seriali zarejestrowano na każdym ponad 100 logowań, prawie 200, więc jesteś pewny, że tylko te należą do Ciebie?
Dodatkowo, z 3 seriali były zarejestrowane logowania po ok. 50 każdy. 

W sumie to na brata komputerach (miał ich parę *Co jakiś czasy wymienia stary komputer na nowy gdy ten wcześniejszy już mu się "znudzi"* ) logowałem się dużo razy gdy nie miałem swojego komputera i bardzo możliwe że są to właśnie seriale starych komputerów mojego brata ale nie logowałem się na żadnym z nich od +/- 4 miesięcy (tyle czasu mniej, więcej mam swój obecny komputer).

Konto na serwerze mam założone od 2017 roku więc trochę czasu minęło od rejestracji i seriale na których jest zarejestrowanych dużo logowań na pewno należą do mojego brata.

Seriale zostały pobanowane, niestety - z powodu możliwości posiadania takiego samego hasła na innym serwerze nie mogę zwrócić majątku.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy