Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na Bregon - oskarżony przez Norbi323


Gordonek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

   Data i godzina zdarzenia:17:50 20.08.2019
    Pełen opis sytuacji:Byłem na dm policjent (tajniak w stroju zwykłym premierem zwykłym) zatrzymał się i zaczął do mnie strzelać według mnie jest to nie dopuszczalne. Rozumiem, że podczas pościgi można być tajniak ale akcja strzelanina według mnie nie.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: nie mam dostałem 90 min do wiezienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępnie to popraw wzór widzę trzeba Ci wyjaśnić sytuację ponownie więc okej. Uciekales jakiś czas przed nami następnie wjechales na dm byłem 1 jednostka którą siedziała Ci na ogonie więc trzymałem was w zasięgu wzroku cały czas więc stwierdzenie że zwykły premier jest absurdem jak wiadomo pojazdu jest wyposażony w sygnały świetlne oraz dźwiękowe jak każdy pojazd z naszej gamy pojazdów. 90 min otrzymales za ostrzal który prowadziłes w moim kierunku oraz mandat z tego co mi wiadomo nie byłem osoba która to liczyła będąc jednostka nieoznakowana mam pełne prawo by poruszać się w skinie cywilnym który spełnia wewnętrzne kryteria frakcyjne tyle z mojej strony pozdrawiam police officer III+1 Bregon.

Edytowane przez Bregon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieoznakowany radiowóz marki Premier posiadał niebieską lampę sygnalizacyjną. Dodatkowo pojazd wyposażony jest w dźwiękowe sygnały ostrzegawcze o zmiennym tonie. Więc był Pan świadomy tego że to Police Department.
 

W dniu 20.08.2019 o 17:52, Norbi323 napisał:

Dowód, który to potwierdza całe zajście: nie mam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin