Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na SAMD - oskarżony przez Versi*


Versi*
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Login: Husky.
Nick: Versi*
Serial: E137EBDC82D0B4D2233B8E7EF5603EA1
Przynależność do frakcji: SAPD.
Opis sytuacji: Może zacznijmy od skargi, którą napisałem wczoraj wraz z @japkooo. Napisaliśmy wczoraj skargę na v-lider'a frakcji Kariz'a, ponieważ podczas zatrzymania nie zachowywał się zbyt dobrze wobec nas oraz złamał kilka przepisów w późniejszym czasie. Skarga praktycznie od razu została sprawdzona przez lidera frakcji SP, jednak nie dokładnie. Opiszę jak ty wyglądało. Zatrzymaliśmy Kariz'a przy szpitalu, ponieważ jechał 115km/h, gdzie dozwolone jest 80 km/h, co napisał japkooo w skardze na Kariz'a. Kariz oczywiście dostał za to mandat. Chwilę później jak jechaliśmy złamał ponownie kilka zasad, jednak zobaczyłem niektóre dopiero na nagraniu. Początkowo myśleliśmy, że przekroczył prędkość, jednak zapomnieliśmy, że tam jest dozwolone te 120 km/h, co przypomniał nam SP w skardze (każdemu może się zdarzyć),  jednak na nagraniu widać, że Kariz nie zamierzał zwalniać, a potem na mapie, że nadał jechał tak samo szybko. Wystarczy porównać nasz blip z jego, widać sporą różnicę, bądź porównać te wcześniejsze 120 km/h po wyjechaniu z zakrętu, a po skończeniu odcinka drogi. Różnicy w tej drugiej sytuacji nie było, ale mapa to tylko mapa i też ciężko było to ocenić, więc to mu można jeszcze wybaczyć. Drugą sprawą będzie to, że odniósł się tam tylko do jednej sytuacji, a mianowicie do tego filmiku. Pozostaje nam wcześniejsze zatrzymanie i jego zachowanie wobec nas. Po trzecie, przeczytał naszą skargę wtedy tak dokładnie, że myślał, że my go zatrzymaliśmy tam, gdzie jest te 120 km/h, więc się mylił, bo zatrzymanie było obok szpitala. Zarzucił nam, że nadużyliśmy uprawnień. I po czwarte, według niego KRD to tylko prędkość, ale na nagraniu możemy zauważyć, jak Kariz zatrzymuje się, aby odpisać, tym samym zjeżdża powoli na przeciwny pas ruchu, potem bez rozglądania się wyjeżdża w zakręt i nie używa kierunkowskazu. Akurat te czynności zauważyłem niestety na nagraniu. Kiedy sprawdza się skargę to powinno sprawdzić się ją kilka razy i dokładnie, porównywać wszystko co się da, bo te sprawdzenie było takie na odwal.

Teraz przejdźmy do innej rzeczy. Mianowicie Kariz'owi dnia 25 lipca o godzinie 16:36 została zabrania licencja przez Zbyk'a na dwa dni. Jeśli zajrzymy w apelacje to kara nie została zdjęta, a Kariz nie został ukarany zawieszeniem. Nie wiem czy to było na służbie, ale patrząc po powodzie raczej nie, więc według ich regulaminu (tj. punkt 4, podpunkt 4) powinien zostać zawieszony na dwa dni, a tego w ogłoszeniach nie widzę. Jedynie co piszę to, że Kariz otrzymał dwa dni później awans na v-lider'a. Proszę o wyjaśnienie, ponieważ nie jest to pierwsza sytuacja, tak samo z łamaniem KRD przez waszych pracownikowi.

Dowody: Link do skargi: https://mta4life.pl/forums/topic/154001-skarga-na-kariz-oskarżony-przez-japkooo-versi/?tab=comments#comment-1248988 (tam są nagrania etc.)

25 Lipca 2019, 16:36 >> Zabranie licencji lotniczej graczowi Kariz przez ZbyK.gg, powód: Ładnie latasz... (Ważne do: 27 Lipca 2019, 16:36)

https://mta4life.pl/forums/topic/150366-wniosek-o-odwieszenie-licencji-lotniczej-kariz-ukarany-przez-zbykgg/?tab=comments#comment-1221824

Świadkowie: @japkooo jeśli dostanie pozwolenie to proszę o wypowiedź w sprawie tego skrzyżowania.

 

 

 

Edytowane przez Versi*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak jak już pisałem w waszej skardze dowody były niewystarczajace aby ukarać Kariza. Chce ci przypomnieć, że został zmieniony ogranicznik który inaczej działa. Dodatkowo na nagraniu Kariz nie przekroczył prędkości. To że zjechał kawałek mogło być spowodowane różnymi rzeczami np. lag, ktoś mu coś napisać mógł na PW. Każdemu może się zdarzyć i nawet wy kilka razy mieliście tak napewno. Kolejna skarga uważam, że jest śmieszna i próbujecie na przymus kogoś usadzić z SAMD. Dodatkowo chcę przypomnieć, że ogranicznik od zawsze się bugował szczególnie było to widać przy pojazdach fakcyjnych gdzie po ustawieniu jechało się i tak szybciej. Co do licencji lotniczej od dłuższego czasu jak chłopaki zgłaszają licencję niewyciagam konsekwencji gdyż w służbie SAMD nie zmienia ona praktycznie nic. Dodatkowo dostał ją poza służbą a helikoptery w SAMD bardzo rzadko są używane, dlatego nie chce zmniejszać grupy ludzi którzy często grają bo i tak jest problem z aktywnością. Ale nie podoba mi się, że wy będąc w SAPD celowo chcecie kogoś z SAMD uwalić za wszelką cenę. Ostatni popis HeroS gdzie zatrzymywał Kariza który pilnował akademika na sygnale świetlnym podczas odbywania kary też był zabawny. Jeszcze zaczął się sądzić, że kariz nadużywa sygnałów itp. Proszę KSF o wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do SAPD za te bezsensowne skargi oraz za działalność na niekorzyść frakcji SAMD. Co do licencji mam nadzieję, że KSF zrozumie intencje bo są to działania aby było więcej dostępnych jednostek, ponieważ prawie wogole nie ingeruje to w służbę SAMD. Dodatkowo pragnę ci przypomnieć, że gdybyś doczytał regulamin to zarząd ma prawo nagiąć delikatnie regulamin w indywidualnych przypadkach i przy licencji lotniczej tak robimy.

 

Edytowane przez SP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, może i były niewystarczające w stosunku co do prędkość i z ogranicznikiem też się zgodzę, ale na nagraniu było widać, że pisał sobie z akademikami, czy tam pełnoprawnymi (nie wiem jaki stopień oni we frakcji u was mieli), a nie na pw. Jeśli ma zamiar komuś odpisać to się zjeżdża na pobocze, bo mogłoby to się skończyć kolizją, czy inną rzeczą, a potem byłoby na graczy, jak zwykle. Co do licencji, regulamin to regulamin i należy się do niego stosować, jeśli nie zamierzasz zawieszać ich za licencję to usuń to z regulaminu. Co do "udupiania", nie chcę nikogo udupiać, ale od czegoś te regulaminy i inne rzeczy są. I teraz co do ostatnich zdań, bezsensowne skargi na niekorzyść SAMD? Gdybyście stosowali się do regulaminów i innych rzeczy tego by nie było. Ja nic do dodania więcej nie mam.

Dodatkowo:

12 Lipca 2019, 13:49 >> Zabranie prawa jazdy graczowi Minotaur przez Greyna.gg, powód: Nieprzestrzeganie zasad KRD na służbie (Ważne do: 15 Lipca 2019, 13:49)

W ogłoszeniach też nic o nim nie ma :)

Edytowane przez Versi*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty w tym momencie sobie drwisz czy co bo nie rozumiem? Wszystko co robimy jest zgodne z regulaminem i ty nie będziesz o tym decydować. Skoro masz problem, że komuś odpisał podczas jazdy na drodze gdzie NIKT nie jechał to wyjdź na dwór i dotleń mózg bo chyba zbyt wiele czasu spędzasz przed komputerem, że się czepiasz o to bo nie ma o co. Ale skoro już masz o to problem proszę abyś podał punkt regulaminu który mówi, że nie można odpisać w trakcie jazdy. Jeżeli takowego nie ma uważam, że skarga jest tylko stratą czasu KSF a pojawiła się tylko dlatego, że robicie wszystko aby ktoś z SAMD dostał karę nie ważne jaką. Dodatkowo piecze was tylna część ciała o to, że wyszło jak znacie KRD za które karcie a wiedzy na ten temat znikoma ilość. Oczekuje na werdykt KSF. Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte konsekwencje co do frakcji SAPD za celowe "udupianie" frakcji SAMD od pewnego czasu. Co chwilę dochodzą do mnie informacje o celowym działaniu funkcjonariuszy do chłopaków z SAMD. Wystarczy aby przekroczył ktoś prędkość o 5-7 km i już zatrzymują nie patrząc na bugujacy się w tamtym momencie ogranicznik. Z tego co obserwuje SAPD ostatnimi czasy myśli, że może wszystko dlatego mam nadzieję, że KSF zrobi z tym porządek bo takie działanie niszczy współpracę miedzyfrakyjna oraz wizerunek frakcji.

Edytowane przez SP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie drwię sobie. Owszem, nie ma takiego punktu regulaminu, ale mogłoby coś wyjechać, bo była dosyć spora ilość blipów po lewej stronie na nagraniu. Czepiam się o takie rzeczy, bo potem jest, że każdy jest zły, że gracze taranują, a prawda wychodzi zupełnie inna. W skardze powinieneś zachowywać się normalnie, a nie pisać takie rzeczy. Spędzam przed komputerem tyle czasu ile chcę. Dodatkowo odpowiedz mi w sprawie Minotaura, bo takiej odpowiedzi nie otrzymałem, a łamanie KRD na służbie to już było coś. Ja już więcej nic do napisania nie mam.

EDIT: Widzę, że edytowałeś to odpowiem na to. Nie łapiemy za bugujący się ogranicznik, bo u nas na ALCIE to widać, że się zbugował. Dodatkowo, my celowo działamy na waszych pracowników? To są jakieś żarty. Powtarzam - jeśli będziecie stosować się do regulaminów i innych rzeczy to skarg nie będzie oraz łapaniu pracowników SAMD za KRD i inne rzeczy. Co chwilę słychać, co te SAMD'y nie odwalają, jak oni KRD łapią. Macie chyba najwięcej kar za łamanie KRD ze wszystkich frakcji, a potem się dziwisz, że my was łapiemy.. Niech KSF się zajmie wami, bo wasze zachowanie na służbie jest bardzo żałosne. To co nieraz potraficie zrobić to jest porażka. Żegnam.

Edytowane przez Versi*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Minotaur już dawno nie jest w SAMD. Przykro mi ale masz jednego mniej do "udupiania" ale nie od tego jest ta skarga. Co do zachowania oczywiście przepraszam ale po prostu zniżam się do poziomu osoby piszącej ową skargę.

EDIT: Ja piszę o tym co zgłaszają mi chłopaki. Nie mówię, że akurat ty ale mówię ogólnie, że część osób zatrzymywało.

Edytowane przez SP.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, co? Ja poziom potrafię zachować. Napisz mi, od kiedy nie ma Minotaura w SAMD? Bo jeśli kilkanaście dni po tym, jak dostał prawo jazdy to i tak powinien dostać zawieszkę. Nie tłumacz się jego odejściem. I nie próbuj mnie w żaden sposób obrażać tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Versi* napisał:

Czekaj, co? Ja poziom potrafię zachować. Napisz mi, od kiedy nie ma Minotaura w SAMD? Bo jeśli kilkanaście dni po tym, jak dostał prawo jazdy to i tak powinien dostać zawieszkę. Nie tłumacz się jego odejściem. I nie próbuj mnie w żaden sposób obrażać tutaj.

Co do zawieszenia Minotaura: IMG_20190822_141325.jpg?width=716&height

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, a gdzie to było w ogłoszeniach na forum? Tam tez yo sie powinno znaleźć, nie uważasz? I za kilka minut minut dam Ci coś fajnego, dlaczego akurat SAMD (bynajmniej ja) trzymamy bardziej na oku :)

 

EDIT: My z japkooo reprezentujemy dobrze frakcję, aby nie ubliżać twojej frakcji dałem Ci ładne ss i logi na pw, jesli KSF będzie chciał to wyślę im to również. Zanim powiesz, że my źle reprezentujemy SAPD, zobacz swoich pracowników w akcji.

Edytowane przez Versi*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jako pierwsze, wyjaśnię Wam mandat za "niby nieprzestrzeganie KRD" Na mapie, która jest dostępna w taryfikatorze widać wyraźnie, że w miejscu dokonania pomiaru obowiązuje ograniczenie prędkości do 120 km/h. Dlaczego zatem dostał mandat? Wnoszę o zwrot Karizowi kwoty, którą przeznaczył na opłacenie niesłusznego mandatu. Jedyne, co mogę się przyczepić do Kariza, że nie zasygnalizował manewru skrętu w prawo.

Przejdźmy do licencji lotniczej. Jak wszyscy wiemy, Kariz jest Vliderem Frakcji SAMD, dlatego też powinien dawać pracownikom wzór do naśladowania. Czy wzorem do naśladowania jest otrzymanie kary w postaci licencji lotniczej? Nie wydaje mi się. Członkowie Zarządu, nie tylko Lider czy Vlider powinni w pewnym stopniu reprezentować frakcję, dlatego uważam, że niezbyt rozsądne jest pozostawienie tego bez konsekwencji.

Reasumując - skarga jest częściowo słuszna, bowiem do obu stron mam zastrzeżenia. Ze strony SAPD jest to nieznajomość KRD, dlatego też będę chciał zorganizować szkolenie dotyczące Kodeksu Ruchu Drogowego, gdzie udział też wezmą pozostałe frakcje. Funkcjonariusze natomiast muszą zwrócić Karizowi kwotę, którą opłacił na rzecz niesłusznego mandatu.
Co do SAMD, jako iż Kariz będąc Vliderem frakcji powinien godnie ją reprezentować, wnoszę o zawieszenie jego na okres 7 dni. Proszę też bardziej zwracać uwagę na swoich pracowników.Myślę, że co nieco wyjaśniłem, i tymże słowem temat zamykam

Edytowane przez .BudziK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin