Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Oficjalne pożegnanie- Grabsio311


Grabsio311
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam  a zarazem żegnam nowych i tych starych graczy, którzy grali za moich czasów.

Nie bardzo wiem od czego tu zacząć, ale opowiem krótko o swojej 'karierze' na serwerze.

Odpalcie sobie tą nutkę, by była lepsza  atmosferka i no jeśli macie ochotę przejdźcie sobie do lektury.

Zacznijmy:

Na serwerze zacząłem grę całkiem przypadkiem. Kolega grał w MTA i pokazało mi to na steamie, postanowiłem pobrać gierkę i zobaczyć o co chodzi. Początkowo nie wiedziałem o co chodzi, wchodziłem na serwery, których potem nie pamiętałem nazwy, były to jednorazowe gierki, później całkiem przypadkiem po 2 dniach znalazłem 4 Life i tak jakoś tu zostałem. Zaczynałem od handlu na tzw.'szrotach', później dorobiłem się tunera na którym wybiłem dość dobre pieniądze, było stać mnie na bulleta 1.6 od starego gracza o nicku Przybysz*,chyba tak. Później zrobiłem mego bulleta 2.2 FT pracując na magazynie w BM, gdy zrobiłem już bulleta postanowiłem odkładać pieniądze. Odłożyłem dość dużo, sprzedałem bulleta w raty i kupiłem sobie infernusa 1.8 z salonu, który kosztował wtedy 1.150kk bodajże. Także na jego 2.2 FT zarobiłem na magazynie, pamiętam te ranne wstawanie by zrobić kompo u @XQward'a :D, nie było wtedy automatycznego. W późniejszym czasie zaczął się handel na droższej giełdzie, która jest teraz ograniczona do chyba 150k, wtedy była tylko tam giełda do droższych aut. Po jakimś okresie handlu kupiłem turismo, które mam do dziś i skończyłem na jakiś czas handel. Później dostałem się na support'a. 

 

Wtedy moim głównym zajęciem było robienie reportów, dzięki wysokim wynikom dość szybko uzyskałem rangę admina, bynajmniej tak mi się wydaję, aczkolwiek też dość szybko ją utraciłem przez własną głupotę, już nie będę rozgrzebywać sytuacji, jak to dokładnie wyglądało z mojej perspektywy. Za wysokie wyniki reportów, także wygrałem konkurs o borówkę Basie, która do dziś żyje, leży u mojej byłej ;D. Było się potem na randze, handlowało się i na tą chwile jestem najbogatszym graczem na serwerze, bynajmniej tak mi się wydaje. Mój majątek na stare ceny wynosił ponad 10 milionów, nie wiem jak teraz. Dobra ale kończąc te opowieści, na serwerze przegrałem prawie 5800 godzin, osiągnąłem dość dużo, zarząd w frakcji TSA, akademia w każdej innej frakcji, prócz SAMD, pełnoprawny w SARA/SDSA za czasów lidera @Hyak'a, najlepszy okres frakcji, osoba godna stanowiska Lidera..Na serwerze przed rangą nie byłem święty, miałem dość sporo kar, banów kilka, lecz nigdy nie dostałem bana 999 dni. Z rangi odchodziłem 1 marca, od tej pory można powiedzieć, że nie wchodzę na serwer, lecz postanowiłem poczekać z odejściem oficjalnym, ponieważ miałem w planach wrócić. Ranga przepada mi bodajże 1 września, lecz nie mam chęci na powrót.

Dlaczego nie wrócę?

Opuszczając serwer postanowiłem, że wrócę, lecz zmieniłem zdanie, dlaczego? W czasie przerwy, gdy wbijałem na serwer nie zauważyłem jakiś dużych zmian, aktualizacji, itp. Usłyszałem tylko negatywy, że mało się dzieje, nie ma konkretnych aktualizacji, że teraz w frakcjach pod nadzorem nowego Lidera KSF też nie jest ciekawie, ale nie mi to oceniać. Wchodząc na serwer, czy komputer nie czuję tego co kiedyś, czuję taką niechęć, zażenowanie nowymi graczami, którzy są po prostu jak dzicz, internetowi gangsterzy z du**ą przyklejoną do krzesła i wiekiem 14 lat. Jeśli kogoś uraziłem to sorry, ale dla mnie tak to wygląda. Na serwerze nie mam też za wiele czasu, ale gdy znajdę chwile,  dzień wolny po prostu nie mam ochoty na komputer. W lipcu wpadło 18 lat, więc trzeba teraz wziąć się za siebie i zdać te prawko za 1 :D. Prawko zabiera mi dużo czasu, nauka testów z płyty, jazdy 2-3 razy w tygodniu itp. Wiem dzieciaczki co z tatą jeździły na kolanach, czy inni kozacy powiedzą, że oni to się nie uczyli a zdali, tak wierze wam, darujcie sobie tą żenadę. Kończąc tą pętle słów bez końca wymienię tylko kilka osób, którym chcę podziękować.

PODZIĘKOWANIA

@XQward- Dziękuje za wszystko, zawsze chętnie mi pomagałeś, gdy byłeś RCON'em.

@ZbyK.gg- Mimo, że po moim odejściu stwierdziłeś, że lizałem du.. to tak nie było, zawsze podchodziłem na luzie do rangi, lecz jeśli coś zrobiłem źle po prostu byłem w stanie się przyznać do błędu i przeprosić. Dzięki za szanse w ekipie, mam nadzieję, że jaki byłem, taki byłem, ale się spisałem.

@Zebra- Dziękuje za pomoc, gdy zawsze miałem jakiś problem, coś do sprawdzenia itp. to chętnie za każdym razem pomagałaś.

@Lukasz1393- Dzięki za pomoc z komisem, jeszcze postaram się to odpalić i przekazać komuś.

@Bolek.- Tobie dziękuje za wszystkie sprawy zrobione dla komisu.

@DeltaRon- Delta, czasami wyluzowany, można było pośmigać furką, porobić sobie beke, ale gdy trzeba potrafi wyciągnąć konsekwencje. Dzięki za wszystkie śmieszne akcje :D.

@Answer- Może już nie RCON, ale mimo, że wszyscy prawie narzekali na Ciebie, gdy nim byłeś to ja Ci dziękuje za pomoc, zawsze starałeś się jej udzielić w 110%.

Tutaj nie będę już wymieniać kolejno, podziękuje wszystkim w grupach.

Cała administracjo serwera, która miała ze mną styczność, gdy byłem na randze, dzięki za wspólne dymy, wyzywanie się na /s ( @AdiK.) itp. Bądźcie zgraną ekipą i napierdzielajcie te reporty, lecz  znajdźcie też czas na zadymki haha.

Cała organizacjo Legwany. Dzięki za wspólną gierkę przez długi czas, mam nadzieję, że @Iguana nie wywalisz mnie :D, pamiętaj, że ja czekam na Twojego support'a. Trzymajcie się taką ekipą i nie zepsujcie tego.

Cała Frakcja TSA w której obejmowałem stanowisko Menadżera za czasów @KiLLYouDeaD'a, który zdążył mnie  zdegradować, oraz zarzucić na czarną listę BMA, na której jestem do dziś, ale to tylko gierka, mimo wszystko dobrze wspominam te czasy :P. Myślę, że wszyscy, którzy byli w frakcji za mojego zarządu lubili mnie, nie dawałem wam przecież w kość dopóki ktoś ostro sobie nie przeskrobał ;D.

Cała frakcja SAPD za tyle szans w akademii za czasów lidera BS, @Baker'a i Skipcia, nie wiem jakie teraz macie nicki, ponieważ chyba też już skończyliście z serwerem.

Cała Frakcja SDSA/SARA za czasów @Hyak'a, jest co wspominać. Otwarcie SARA, konwój lawet, itd. Szkoda, że musiałeś opuścić Liderkę, ale wiadomo to tylko gra i nie będziesz się prosił 200 razy o małe gó**o.

Wszystkim, którzy byli w komisie 4CarDealer, oraz kupili autka za mojej kadencji na właścicielu, mam nadzieję, że dobrze się ze mną pracowało i  robiło się miło zakupy :D.

Dzięki wszystkim starym graczom, którzy mnie pamiętają i grali ze mną, lubili mnie :P. Wszystkim, którym zawiniłem, czy mnie nie lubią, przepraszam taki jestem.

Jak to mówią 'Wszystko ma swój czas'. Za młodszego gra dawała dużo frajdy, zaczęła się pełnoletność, ktoś mega ważny w moim życiu, więc czas zamknąć rozdział z komputerem i iść dalej.

Wszyscy, którzy będą pisać, czy coś sprzedaje, odpowiadam NIE. Może zrobię jakiś mini konkursik na jakieś autko dla was, jak znajdę czas, czy gotówkę serwerową. Zobaczymy.

Jeśli popełniłem jakieś błędy ortograficzne, czy coś to niestety musicie na to popatrzeć 3 dni, dawno nie używałem komputera, więc są efekty. Może być też masło maślane itp, ale no kompletnie nie umiem pisać takich rzeczy.

Prosił bym was byście nie dodawali mnie na FB, nawet gdy znacie moje dane, nie szukam internetowych znajomych, zaproszenia od was wiszą nawet ponad rok a ciągle ich dochodzi, dzięki za wyrozumiałość.

Po pół roku podjąłem decyzję o odejściu i nie żałuję czasu, który poświęciłem na serwer, ale także nie żałuję tego zakończyć.

Powodzenia w dalszej rozrywce, może czasami do was zajrzę.

Mam nadzieję, że będziecie mnie miło wspominać, żegna was Gracz- support-admin- wykradacz tunerów- handlarz- support-gracz

 Grabsio311.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin