Jump to content
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sign in to follow this  
Frapisowski

KARA ZDJĘTA Wniosek o zdjęcie kary mute KCNatalka.Frapis ukarany przez Teddy.

Recommended Posts

Login: Frapis
Serial: 41174ADF0917BBDAB52E70833FF86BA3
Powód: Wjazd na rodziców
Nick osoby nakładającej kare: @Teddy.
Data otrzymania kary: 23.08.2019
Długość kary: 3 DAY
Opis sytuacji: Gracz o nicku @jaj00r nie wiem jaki ma nick na forum ale wjechał we mnie specjalnie jak jechałem do LS niestety ale wkurzyłem sie bo zniszczył auto i nie zapłacił odszkodowania i pojechał sobie. Wtedy go goniłem (nie niszczyłem ani go nie strącałem) to jak sie zatrzymaliśmy na parkingu to wtedy napisałem do niego "dzieciaku" no i coś w stylu dzieciaku "naucz sie jezdzic a nie niszczysz auto" cos takiego. Logi możecie sprawdzić, po czym zreportował mnie za to że napisałem "choć" to do matki mów. Moim zdaniem nie jest to wjazd na rodziców ale jeżeli za to mutujecie to bardzo przepraszam @Teddy. że tak napisałem i mam nadzieje że skrócisz mi chociaż kare lub ją nawet zdejmiesz. Dziękuje.
Coś od siebie: Jeszcze raz przepraszam.
Odnośniki do poprzednich apelacji: BRAK

Edited by KCNatalka.Frapis

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy