Elo benc. Chciałbym wam przedstawić mapę, która nie zawiera żadnych ikonek. Zapytacie: a na co to komu potrzebne? Przede wszystkim zbędne ikonki nie zasłaniają nazw dzielnic. No i sama mapa wygląda estetyczniej. Jest to szczególnie przydatne dla członków frakcji TSA, jak i zwykłych graczy dorabiających jako uberzy.   Tak mapa wygląda przed usunięciem ikonek, moim zdaniem zasłaniają one niektóre dzielnice, no i jest lekki bałagan na niej: Tak wygląda po usunięciu ikonek (estetycz