Jump to content
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

MarcinDikej

ROZWIĄZANY program MTA:SA Napotkalo problem [CRASH]

Recommended Posts

Witam moj nick w grze MarcinDikej mam problem z gra...  z gory chcialem poinformowac ze moj laptop nie posiada polskich znakow wiec przepraszam, tak ze postanowilem wrocic na serwer lecz po 10-15 min mi gra crashuje nie kiedy nawet po 5 min. mniejsza 
wie ktos badz, jest ktos kto wie jak to naprawic? w zalaczniku podsylam screen, a i czy moge sie odwolac od mandatu nalozonego za pozucenie pojazdu na drodze przez crash gry... 
reinstal nie pomaga  

xd.png

Reinstal nie pomaga, nie posiadam modow,....gdzies przeczytalem ze problem moze byc z wydajnoscia.... wczoraj wylaczylem wszystkie mozliwe ustawienia pod F5 (w tym shadery, i mody serverowe nalozone na pojazdy) ...
 uzylem kilku programu np cclener i game bostera, zainstalowalem sterowniki do karty co w rezultacie zwiekszylo mi FPS jezeli dzisiaj mnie nie wywali bedziemy mogli zamknac temat
poki co czekam az na serverze bedzie wiecej graczy online bo to wtedy mi sie najczesciej crash zdarza (dodam ze dzis okolo godz. 3:30-4:30 podczas grania nie napotkal mnie crash ;) a graczy bylo 5-ciu )

OOO właśnie mam ten sam problem , gram 10-15minut i tak samo po przed ostatniej aktualizacji MTA . Reinstal gta sa , mta sa usuniecie wszystkiego nic nie dało

A więc grałem sobie jakieś 30 min. i nadal to samo niewiem czy taki sam crash ale podsyłam screen i działam dalej 
proszę o pomoc gdyż jest to bardzo uciążliwe podczas pracy jak i swobodnego grania  :(

xd3.png

Edited by MarcinDikej

Mialem identyczny problem, raz gdy wgralem tekstury do MTA  to tak wgralem ze zepsulem go, to zrobilem reinstall i juz nie ma aktualnie zadnych problemow.

Cytat

Mialem identyczny problem, raz gdy wgralem tekstury do MTA  to tak wgralem ze zepsulem go, to zrobilem reinstall i juz nie ma aktualnie zadnych problemow.

Ja nie posiadam żadnych modów na czystym GTA mi się to dzieje, i od zawsze mam taki problem to nie pierwszy crash na tym serverze 
ps. na innych serverach gierka smiga i nie wywala :/

Godzinę temu, MarcinDikej napisał:

Nieudało mi sie znaleść rozwiązania póki co temat można zamknąć a ja podziękuję z takim graniem ;)

Znalazłem sposób , musisz usunąć pliki  które mają w nazwie 'asi' , oraz 'd3d9.dll' Znajdują się one w folderze GTA San Andreas . 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy