Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4 Life News - Wywiad z Dyrektorem Naczelnym FragusS


japkooo.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator RCON

maGnqqa.png


 

Uszanowanie, z tej strony Młodszy Redaktor japkooo z Redakcji 4 Life News.

Dziś na stół wykładam wywiad z Dyrektorem Naczelnym Redakcji - FragusS'em. 

Przeprowadziłem go nie podkreślając faktu, iż również należę do biznesu.

 


 

J - japkooo

F - FragusS

 


J: Witaj, FragusS! Zechcesz udzielić mi wywiadu, w którym opowiesz co nieco o sobie i o Twojej historii?

F: Jasne, bardzo chętnie!

 

J: Dobrze, także zaczynajmy. Na sam początek standardowa śpiewka - opowiedz coś o sobie!

F: Jasne. Nazywam się Daniel i liczę sobie 18-naście wiosen. Pochodzę z małej wsi w województwie śląskim, nieopodal miasta Rybnik. Z charakteru jestem osobą miłą, skromną, pomocną oraz sumienną. Interesuje się muzyką, fotografią, multimediami oraz jazdą wyczynową na hulajnodze. Moim hobby jest kolarstwo, które uprawniam w wolnym czasie, zazwyczaj jesienią. Obecnie ukończyłem Szkołę Branżową I stopnia na kierunku Ślusarz, lecz pomimo bardzo dobrego zawodu, zamierzam pójść raczej w innym kierunku. Swoją przyszłość wiąże raczej z fotografią, multimediami oraz muzyką. Dlatego już od października rozpocznę kolejny etap swojej edukacji.


 
J: Nie powiem, ciekawa osobowość. Co Cię skłoniło do podjęcia nauki na kierunku "Ślusarz" i dlaczego z niej zrezygnowałeś?
 
F: Podjąłem naukę w tym kierunku ponieważ już wcześniej miałem do czynienia z tym zawodem i uznałem, że mogę rozwinąć skrzydła. Niestety, po pewnym czasie musiałem zmierzyć się z problemami zdrowotnymi, przez co straciłem 2 miesiące nauki. Właśnie wtedy uznałem, że to nie jest zawód, z którym chciałbym wiązać swoją przyszłość. Podjąłem więc decyzję, że po ukończeniu Szkoły Branżowej pójdę w innym kierunku.


J: To całkiem zrozumiałe. Wspominałeś, że od października rozpoczniesz kolejny etap edukacji - zdradzisz nam gdzie się wybierasz tym razem?
 
F: Myślę, że mogę zdradzić co nieco szczegółów. Tym razem zamierzam udać się do Technikum, jeśli chodzi o kierunek, to zachowam go dla siebie. Lecz uważam to za dobry wybór.
 


J: Prywatność na pierwszym miejscu, w końcu jesteśmy w Internecie. Powiedz mi, jak trafiłeś na 4 Life i który element rozgrywki Cię tu zatrzymał?
 
F: Zaczęło się od tego, że wraz z znajomymi postanowiliśmy uciec z pewnego serwera, gdyż rozgrywka tam nie sprawiała nam już takiej przyjemności, co kiedyś. Po wielu namowach postanowiłem pójść z nimi i przenieść się z ''starego grata'' na nowy serwer oraz rozpocząć nowy rozdział. Tak więc na serwer trafiłem, oczywiście po namowach znajomych. Jeżeli chodzi o element rozgrywki, który mnie tutaj zatrzymał, to szczerze mogę powiedzieć, że jest to prowadzenie biznesu, ale i również przynależność do frakcji.
 
J: Jak wyglądała Twoja historia przynależności do frakcji?


 
F: Mogę powiedzieć, że nawet dobrze. Na serwerze gram rok i przez ten czas udało mi się dołączyć do aż 4 frakcji. Dwa razy należałem do frakcji SAFD - czas spędzony w tej frakcji wspominam najlepiej i bardzo żałuję, że nie mogłem zostać w frakcji na dłużej. Dwukrotnie również byłem w frakcji TSA i pomimo tego, że musiałem opuścić frakcję w smutnych okolicznościach, to spędziłem tutaj najwięcej swojego czasu i uważam to za bardzo ciekawe doświadczenie. Myślę, że w przyszłości z wielką chęcią wrócę do tej frakcji. No i na sam deser zostawiłem Akademię SAPD oraz SARA - w tych dwóch frakcjach zdobyłem najwięcej wiedzy oraz umiejętności.
 


J: Całkiem ciekawie. Zdradzisz nam powód wydalenia z TSA?


F: Myślę, że większość osób powód już zna - lecz dla osób, które nie znają mnie aż tak dobrze, oczywiście wyjaśnię. Zostałem wydalony za przynależność do administracji na innym serwerze. Właśnie przez ten błąd, który popełniłem przez, tak właściwie własna głupotę, oraz moment słabości, straciłem swoją posadę w frakcji TSA. Tego błędu żałuję aż po dziś dzień, ponieważ bardzo zależało mi wtedy na frakcji i śmiało mogę powiedzieć, że po wydaleniu byłem wręcz zdołowany, gdyż bardzo zapracowałem sobie na to stanowisko.
 
 

J: Uh, nie za ciekawie. Lecz, wiadomo - jesteśmy ludźmi, każdy popełnia błędy. Najważniejsze jest to, żeby wyciągać konsekwencje ze swoich czynów. Planujesz w najbliższym czasie dołączyć do frakcji?

F: Obecnie nie mam tego w planach choć może się to zmienić. Jest to spowodowane głównie brakiem czasu.


 
J: Rozumiem. Przejdźmy teraz do kwestii biznesu - od kiedy tu jesteś, jak się dostałeś i jak wyglądała Twoja historia jeżeli chodzi o zajmowaną w nim pozycję?
 
F: Do biznesu dołączyłem 12 grudnia 2018 roku wpierw na stanowisko Zastępcy Dyrektora. Wówczas Dyrektorem Naczelnym był @VatraS*. Jeżeli chodzi o to jak znalazłem się w biznesie, to śmiało mogę powiedzieć, że poprzez znajomość z VatraS'em. Mieliśmy już przyjemność pracować razem w Redakcji na innym serwerze, gdzie też był moim szefem śmieje się dlatego gdy zobaczyłem, że jest tutaj Dyrektorem stwierdziłem, że może warto zapytać się go o pracę w biznesie. Była to dobra decyzja, ponieważ biznes był wtedy w kropce - VatraS* nie miał już tyle czasu na prowadzenie biznesu i potrzebował pomocy, by utrzymać biznes przy życiu. Zaoferował mi więc stanowisko Zastępcy Dyrektora, na które oczywiście od razu się zgodziłem. Pierwszą rzeczą jaką zająłem się jako Zastępca Dyrektora były materiały szkoleniowe, których wtedy praktycznie nie było, więc musiałem napisać wszystko sam od nowa. Spędziłem nad tym dwa dni i niedługo po tym uruchomiłem pierwszą rekrutację do biznesu. Jakiś czas później ruszyła pierwsza akademia. Biznes zaczął działać tak jak powinien udało się zakończyć pierwszą akademię przez co szeregi naszego biznesu zasili nowi Redaktorzy. Niestety 2 stycznia 2019 roku Dyrektor Naczelny VatraS* zrezygnował z swojego stanowiska przez co 4 stycznia zostałem awansowany na stanowisko Dyrektora Naczelnego.  Biznes prowadzę aż po dziś dzień bez żadnej przerwy, więc dosyć długo już działamy i idziemy do przodu.


 
J: Historia prezentuje się bardzo ciekawie! Trudno jest pełnić obowiązki lidera biznesu? Dużo czasu dziennie na to poświęcasz?
 
F: Uważam, że nie jest to nic łatwego, ale i również trudnego. Wystarczy posiadać umiejętność pracy w zespole jak i zarządzania oraz dobrej organizacji pracy, wtedy praktycznie nasza praca staje się łatwiejsza. Jeżeli chodzi o obowiązki to jest ich trochę, lecz jest to kwestia dobrej organizacji pracy oraz zaplanowania sobie tego wszystkiego w należyty sposób. Dziennie poświęcam na swoje obowiązki od 2 do 4 godzin, lecz oczywiście traktujmy te liczby z przymrużeniem oka.


 
J: Całkiem sporo czasu to zajmuje. W ostatnich dniach Twój zastępca, Qumik, opuścił biznes. Był to duży cios dla Ciebie jako lidera?
 
F: Śmiało przyznam, że tak. Był to dla mnie ogromny cios, ponieważ pracowaliśmy długo i przez ten czas bardzo się zżyliśmy. Nie mniej jednak uważam, że na każdego przyjdzie kiedyś czas. Qumik miał bardzo ważne powody swojego odejścia, dlatego w pełni go rozumiem.


 
J: Wszystko co dobre się kiedyś kończy, niestety. Miejmy nadzieję, że DjMaciek poradzi sobie z przejęciem jego stanowiska. Myślisz, że da radę?
 
F: Myślę, że sobie poradzi na nowym stanowisku. Co prawda przybyło mu trochę obowiązków, jednakże może liczyć na moje wsparcie, oraz pomoc, dlatego nigdy nie zostanie z niczym sam. Tak samo jest w moim przypadku, zawsze mogę liczyć na pomoc Maćka, przez co zawsze wszystko mamy gotowe na czas.


 
J: Takie podejście jest prawidłowe. Planujecie awanse do funkcji zarządowych w najbliższym czasie, czy zostajecie we dwójkę?
 
F: Owszem, mamy w planach awanse na funkcje zarządowe, lecz obecnie jesteśmy na etapie podejmowania decyzji kto miałby taki awans w ogóle otrzymać. Nie jest to łatwa decyzja, a takowe stanowisko zarządowe wiąże się z dużą odpowiedzialnością oraz pewnymi obowiązkami. Mogę zdradzić, że nastąpi to w najbliższym czasie, gdy będziemy już na to gotowi.


 
J: Nic, tylko oczekiwać ogłoszenia na forum! Ile osób planujecie wybrać?
 
F: Wstępnie myślimy o dwóch osobach - aczkolwiek to zależy również od efektywności pracy naszych kandydatów,  jakości materiałów oraz relacji z współpracownikami. Zależy nam na tym, by przyszły członek zarządu miał dobre relacje z pracownikami.


 
J: Prawidłowe relacje interpersonalne na takiej funkcji to podstawa. Jakie natomiast masz Ty, jako lider, relację z liderami innych biznesów?
 
F: Moje relacje z liderami innych biznesów są różne. Z większością mam dobre relacje i staram się je cały czas trzymać na poziomie neutralnym. Tylko z jednym liderem mam mieszane relacje - takie neutralne. Staram się odbudowywać je odbudować, oraz naprawić naszą dawną znajomość. Czy się uda? Miejmy nadzieję, ja trzymam kciuki i mocno się staram.


 
J: Nie pozostaje nam nic innego jak trzymać kciuki! Wydaje mi się, że tematyka biznesu została dostatecznie wyczerpana, zmieńmy ją zatem. Jak wygląda Twój majątek na 4 Life?
 
F: Jeżeli chodzi o mój majątek na serwerze, nie jest on jakoś przesadnie duży, ani mały. W banku posiadam około 50 tysięcy, oraz jestem również właścicielem luksusowego Buffalo z UP1. Aczkolwiek, jestem zadowolony, uważam, że nie potrzeba mi więcej do szczęścia. Może w przyszłości.


 
J: Dlaczego akurat Bufallo?
 
F: Szczerze? Buffalo od zawsze mi się podobał jako pojazd. Charakteryzuje go głównie silnik z przodu oraz napęd na tylnie koła. Silnik V8 daje mu bardzo dużą prędkość oraz przyśpieszenie.  Jest to sportowy samochód, którym wręcz uwielbiam się wozić.  Myślę, że głównie uwielbiam jego wygląd oraz specyfikację.


 
J: Ciekawie, ciekawie. Oprócz MTA grasz w jakieś inne gry?
 
F: Jasne. Często z znajomymi gramy w ETS2, czy nawet Minecraft'a. Jest też kilka innych fajnych tytułów, w które sobie pogrywam w wolnym czasie.


 
J: Fajne tytuły, serdecznie polecam każdemu! Tak sobie myślę, że prowadzę ten wywiad, dziesiątki razy przeczytałem Twój nick.. a nic o nim nie wiem! Skąd się on wziął?

F: Bardzo chciałbym ci odpowiedzieć na to pytanie, lecz niestety nie pamiętam historii mojego nicku, ponieważ mam go już kilka dobrych lat. Sam często się zastanawiam skąd wziąłem pomysł akurat na nick FragusS.

 

J: Wielka szkoda, lecz nic nie poradzimy. Miewałeś momenty, w których chciałeś odejść z serwera pozostawiając frakcję oraz biznes?

F: Bywały takie momenty kiedy nie miałem już sił na prowadzenie biznesu i chciałem powiedzieć sobie przysłowiowe ''stop''.  Zazwyczaj biorę dwa głębokie wdechy mówię sobie, że będzie dobrze i działam dalej. Nauczyłem się już by się nigdy nie poddawać i dążyć do celu.

 

J: I tą jakże piękną sentencją, która powinna motywować każdego, zakończymy nas dzisiejszy wywiad! Serdecznie dziękuję za odpowiedzi na wszystkie pytania. Chciałbyś kogoś pozdrowić?

F: Również serdecznie dziękuje. Jasne - pozdrawiam całą organizację Bloods, chłopaków z Redakcji 4Life News oraz @Qumik. Trzymaj się ciepło!

 

Młodszy Redaktor @japkooo | 06.09.2019

 


Uważam, iż wywiad wyszedł fajnie, jestem z niego zadowolony i liczę, iż Wam się spodoba. 

Edytowane przez japkooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator RCON

Pytanie pogrubione, najserdeczniej przepraszam, po prostu o tym zapomniałem podczas wstawiania wywiadu, nie będzie to miało miejsca nigdy więcej. 

Edytowane przez japkooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin