Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Skarga na eice, Winter. - oskarżony przez Shizxz


Break
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

    Nick funkcjonariusza: @eice @Winter.
    Data i godzina zdarzenia: 07.09.2019 // 15:40
    Pełen opis sytuacji: Wraz ze Smouug'iem, który był kierowcą, zrobiliśmy pościg i ucieczka skończyła się na strefie DM. Smouug jechał dalej na strefie uliczką, a ja wyskoczyłem w trakcie zmieniania stacji radiowej w pojeździe i wyskakując przełączyła mi się broń na AK-47, aczkolwiek nie oddałem ANI JEDNEGO strzału i podjąłem pieszą ucieczkę poza strefę DM, nie oddając strzałów. Natomiast funkcjonariusz @Winter. postanowił, że mnie załatwi i skłamie, że strzelałem i zabiłem funkcjonariusza, gdzie taka sytuacja nie miała miejsca, teraz przez pomyłkę funkcjonariusza mam marnować godzinę, hah. Ponadto, funkcjonariusz, który mnie sprawdzał w radiowozie, nie poprosił nawet mnie o dokumenty, a my całą akcję odgrywaliśmy RP.
    Dowód, który to potwierdza całe zajście: Są logi, funkcjonariusz jeśli ma jaja niech się przyzna, owszem, ja mam nagranie, ale SAPD są takimi kozakami, więc niech się póki co przyzna. ;)


                                                                                                                                                    Ja, Shizxz zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje.

/// @Shizxz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Police Officer III+1 Winter.

Dobrze zacznijmy od tego że @Smouug9604 miał pościg a ty byłeś pasażerem. W pewnym momencie wjechał na strefę deathmatch... Po jakimś czasie wyskoczyłeś z pojazdu ja jechałem dalej za osobą ściganą... i obróciłem kamerę żeby zobaczyć czy będziesz strzelał i stanąłeś wyciągnełeś AK-47 i zacząłeś strzelać w jakiś radiowóz nie wiem kto dokładnie tam jechał ponieważ jechałem dalej za @Smouug9604 
Dodam że @LiderR na kanale głosowym Mumble powiedział że także w niego strzelałeś... Więc proszę o zgodę zarządu na wypowiedź @LiderR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam eice, PO I

Jako iż wjechaliscie na DM my za wami a ty wyskoczyłes i wyciągnąłeś AK-47 dlatego cię zatrzymaliśmy gdyż byłeś dla nas niebezpieczny. Podczas odwożenia cię dostałem informację iż strzelałeś więc dostałeś kare. Czekamy na materiał wideo potwierdzający twoja niewinność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież jasno napisałem, jak to wyglądało. Nie oddałem ani jednego strzału, bo nie chciałem siedzieć. A poza tym zostałem odrazu rozjechany przez radiowóz i po wstaniu uciekałem poza DM.
Ty, może jeszcze na JetPack'u latałem i z UZI strzelałem, co? 
Jako tako to jesteście mocni, ale jak przyjdzie co do czego to nie Wy. XD

Gdy Merit wjechał na strefę, również strzelał do Was i do nas Amalyssek, którego na 100% widzieliście, bo przejechały koło niego 3-4 radiowozy. Nic mu nie zrobiliście. Później podszedł pod radiowozy i też mu nic nie zrobiliście. A dokładnie widzieliście, se strzelał.

/// Shizxz 

Edytowane przez St4siek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Amalyssek nie strzelał do nas tylko i wyłącznie do was.. Dalej oczekujemy na dowody.. a co do tego 

4 godziny temu, St4siek napisał:

Jako tako to jesteście mocni, ale jak przyjdzie co do czego to nie Wy. XD

To pokazujesz tylko i wyłącznie swój poziom kultury do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za grosz nie mam do was szacunku i mieć nie będę. Na tym serwerze zauważyłem, że istniejecie tylko w celu udupiania innych graczy. Miałem wczoraj pościg, musiałem iść do sklepu i wjechałem do wody, a państwo co? BANA, BANA, BANA!!!! Po coś chyba wam dali możliwość wsadzania na PIDz to to uszanujcie i wykorzystujcie ;)

Wracając do tematu, nawet jeśli do WAS nie strzelał, to powinien zostać zatrzymany, przecież miał broń i zagrażało to waszemu życiu. 
Miałem podobne akcje, że nie zabijałem sapd, a uciekiniera a i tak byłem zatrzymywany, więc tak powinien być potraktowany on. No chyba, że faworyzujesz i lubisz jak ktoś ci liże..?

// @Shizxz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, St4siek napisał:

Za grosz nie mam do was szacunku i mieć nie będę. Na tym serwerze zauważyłem, że istniejecie tylko w celu udupiania innych graczy.

Myślę że powinieneś zmienić swoje podejście do innych graczy oraz naszej frakcji.

12 godzin temu, St4siek napisał:

wjechałem do wody, a państwo co? BANA, BANA, BANA!!!! Po coś chyba wam dali możliwość wsadzania na PIDz to to uszanujcie i wykorzystujcie ;)

Owszem dodali nam opcje wsadzania przez PID, nie wiem czemu akurat dostałeś bana zamiast więzienia ponieważ mnie tam nie było 

12 godzin temu, St4siek napisał:

nawet jeśli do WAS nie strzelał, to powinien zostać zatrzymany,

 

12 godzin temu, St4siek napisał:

No chyba, że faworyzujesz i lubisz jak ktoś ci liże..?

Nie zgadzam się z twoimi przypuszczeniami nikogo nie faworyzuje i faworyzować nie będę.

 

/// Piszę z telefonu przepraszam za wszystkie błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje podejście do innych graczy jest normalne, do was niestety nie - sami sobie na to zasłużyliście.

Przecież nie napisałem, że dostałem bana, tylko jak wyglądała sytuacja, twoi koledzy chcieli, żebym miał bana, ale... obeszło się bez!

Z mojej perspektywy to wygląda inaczej, od jakiegoś czasu Amalyssek się wam podlizuje bo ma zamiar iść do tej frakcji, póki co w niej nie jest i powinien być traktowany jak inni. Także jak już wspominałem, strzelał - zagrażało to również waszemu życiu. Nic mu nie zrobiliście. Nawet go nie zabiliście. Uważam, że powinien zostać zatrzymany i chociaż sprawdzony w komputerze.

Pamiętam sytuację, jak zbugowała mi się broń i wysiadając z pojazdu pod mechanikiem miałem a ręce AK-47 (którego nie widziałem, nie dało się strzelać..), funkcjonariusz mnie wtedy zabił w obawie o swoje życie. 

/// @Shizxz

Ps. Ja St4siek nie ponosze odpowiedzialności za treści napisane przez @Shizxz

Edytowane przez St4siek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin