Jump to content
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Eclipse.

KARA ZDJĘTA Wniosek o zdjęcie kary mute - Eclipse. ukarany przez Pitu112

Recommended Posts

Login: epicboy
Serial: 3CB248D012A2C34AEFAA700FAD2BD5A3
Powód: CBK wobec gracza na czacie organizacyjnym.
Nick osoby nakładającej kare: @Pitu112
Data otrzymania kary: 08.09.2019
Długość kary: 7 dni
Opis sytuacji: Mamy w organizacji członka zarządu z przypadku, który nie potrafi wykonywać prawidłowo swoich powinności za to potrafi dobrze kablować. Mnie poniosło, on przeklinał kary oczywiście nie dostał, bo to już standard na 4Life, że tylko jeden cokolwiek dostaje, no i ja teraz będę siedział tydzień z mute, bo członek zarządu nie ma honoru i woli kablować niż wyjaśniać, myśląc, że jest kimś.
Coś od siebie: Do powiedzenia mam jedynie to, że nie wyzywałem nikomu rodziców, moje ostatnie mute jest z 11 Lipca 2018 roku, a karę dostaje na 7 dni. Jest to nawet nie śmieszne tylko przykre. Jest to kompletne zero obiektywizmu, a czyste widzimisie.
Odnośniki do poprzednich apelacji: -

Edited by Eclipse.

To już jest poza moim interesem bo wisi mi czy mimo wszystko nagrodę dostanie. 

Nie chce mieć mute na tydzień, bo coś powiedziałem do wtedy jeszcze "kolegi", jakieś jaja. 

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy