Jump to content
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sign in to follow this  
Leos0427

KARA ZDJĘTA Wniosek o odbanowanie-Leos0427 ukarany przez Wiesi3k.

Recommended Posts

Login: Leos0427
Serial:  5F9351EE11BC64382409829921D6FB43
Powód: Wyjaśnij coś na forum (Kupno Admirala za 1k)
Nick osoby nakładającej bana:  Wiesi3k.
Data otrzymania bana:  2019-09-08 02:59:56
Długość bana:  2022-09-23 02:59:56
Opis sytuacji: No to tak grałem sobie z ziomem na serwerze  i do nas na ts3 wbił taki stary znajomy k4cpi pogadaliśmy chwile no i k4cpi stwierdził ze on już ma dosyć zarabiania i teraz chce skupić się głównie na odgrywaniu rp no i odwalaniu śmiesznych rzeczy i zapytał czy che ktoś z nas kupić admirala za male pieniądze no ja jako polak prawdziwy wyczułem zarobek i powiedziałem ze spoko pojechałem z nim do urzędu myślałem ze za jakieś 10k minimum go opyli a tu proszę 1k mowie ej stary a nie będzie żadnego problemu odpowiedział cytuje nie no stary ja dużo aut tak kopiłem i wszystko spoko pojechałem na giełdę sprzedać admirala wszystko spoczko dzisiaj wstałem sobie i chciałem wejść na serwer i zobaczyłem ze mam bana 
Coś od siebiekurde przykro mi bo na 4life spędzam dużo czasu i nie chciał bym za bardzo żeby się to zmieniło proszę o wyrozumiałość i zdjęcie kary pozdrawiam i życzę miłego dnia :((( 
Odnośniki do poprzednich apelacji: ---

Edited by Leos0427

Masz 100h na serwerze i powinieneś wiedzieć co grozi za taką akcje. Jedynym sposobem odbanowania jest całkowite zerowanie konta. Zgadzasz się na takie rozwiązanie?

i mam pytanie bo w  liście kar sa 3 bany a tylko 2 osoby były zamieszane i jeżeli moje konto ma być wyzerowane to proszę o pozostawienie lp bo wbijanie takiej ilości zajęło mi bardzo dużo czasu

Edited by Leos0427
By Wiesi3k.,

Dostałeś ty i kolega od którego kupiłeś admirala.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy