Jump to content
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sign in to follow this  
Dawerty

KARA NIEZDJĘTA Wniosek o odbanowanie - Dawerty kara nałozona przez Adik.

Recommended Posts

Dobra zaczne o tego ze wcale nie oszukałem gracza po drugie teraz zostąłem okradziony z 2400 . Powiedz mi jak mogłem oszukac gracza skoro ja naprawde szukam osoby ,, ochroniarza" zeby było fajny rp a gosc mi DAŁ HAJS DOBROWOLNIE    poniewaz powiedziałen ze JAK MI UFA TO NIECH MI DA 4K A GDZIE JEST NAPISANE ZE JAK OSOBA DA MI PRZEZENT TO ZE OSOBA MI ZAUFAŁA I DAŁA MI 4K TO CO JA MAM Z TYM ZROBIC ? TO TAK JAK DAJA NP GOSCIOM ZRADIA TO TEZ OSCAMOWALI BO TEZ DALI IM DOBROWOLNIE . LUB TA SAMA SYTUACJE MAMY JAK TOBIE DA KTOS HAJS TO TEZ OSZUKAŁES . Ja powiem tak nie zgadzam sie z ta kara bo to jest nie słuszna kara przeciez na tych ss on nie ujał tego ze mowie jak mi ufasz a to jest slowo klucz czyli ja nie powiedziałem co typu daj kase to jestes moim ochroniarzem  wiec nie wiem o co z tym chodzi skoro gosc dał sam kase a teraz ma problem ze sie zgodził a my go nawet nie błagalismy bo ja nprawde chciałem dawac mu te siano wiec nie wiem to jest uczciwa praca wiec oc jest. Wiec nie wiem moim zdaniem ta sprawa nie jest dokładnie rozpatrzona bo ADIK posłuchałes tylko jedenj strony a nie dałes wyjasnic wiec to troche nie fair ze gosc sam dął mi kase i teraz zada oddania wiec gosc powienien siedziec cicho skoro oddał mi kase za free a nie teraz bo jednak oddał a moze by se auto kupił wiec ma 1 ss i  złozy skarge 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy