Jump to content
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sign in to follow this  
Hakamaki

KARA NIEZDJĘTA Wniosek o odwieszenie prawa jazdy - Hakamaki ukarany przez lcarix

Recommended Posts

Treść wątku:
Login: Hakamaki
Serial: C40DE9FFA15888961F369078084EFAE3
Powód: Skok z chilliad 2 razy
Nick osoby nakładającej kare: lcarix
Data otrzymania kary: 10 Września 2019, 22:11
Długość kary: 16 Września 2019, 22:11
Opis sytuacji: Dobra pierwszy skok to skoczylem sam i sie przyznaje. Drugi skok to nie z mojej winy. To gdzie skoczylem pierwszy raz widze wszyscy jada gdzies podjechalem do rampy bo widze 2 typa stoi na półce prawie pionowo. Gdy bodjechalem "chyba bullet" wjechał mi w tyl i dołączyłem do tej dwójki co stala na hamulcu zaciągnietym. To też zaciągnałem ale wiedzialem ze i tak moją manana xD nie wjade do góry to zdjąłem ręczny i się stoczyłem na dół zatrzymałem się na półce skalnej z trawa gdzie nie było powrótu na droge to co miałem zrobic porzucić auto to zaczołem jechac krawędzią do najbliżej drużki ale oborty spadły i zleciałem to juz na sam dół poleciałem. Daj te prawko na 3 dni jak wszyscy i mute zostaw za oplucie. Nawet na dole napisałem jak spadłęm "Serio ?, Jechałem 5 min by spaść ?" to pojechalem do wody by się utopić ale się nie da i w tej wodzie z pare min siedzialem bo polski przepisywalem xD Po jakis paru min widze prawka nie mam. Masz nawet w logach to co napisałem na samej drodze jak spadłem.
Coś od siebie: Chce prawko na 3 dni a ten drugi skok to wynika z tego ze zostałem zepchenty do tych co stali na sciance. A mute zostaw. I tez jak miałem podjechac gdzies mają silnik dymiący sie na czarno manane 1.4 co z dobre 5 min jechałem na samo MC. I to było logiczne że jak zrobicie konwój na MC że ktoś skoczy bo co to za wiazd na mc i nie skoczenie a zjechanie drózką nwm zrobiliscie to by sobie prawko ponakładac.
Odnośniki do poprzednich apelacji: BRAK

Edited by Hakamaki

Po 1 oglądaliśmy wasze wyczyny i 1 skok był całkowicie z twojej winy tak samo jak 2, zrobiłeś to co inni, czyli "zwiesiłeś" się z góry po czym spuściłeś ręczny i skoczyłeś. Poza tym na dole pisałeś mi już coś innego, że już ci się odechciało znowu grać, więc szybko zmieniasz decyzje. Poza tym kto kazał ci brać udział w konwoju organizowanym przez graczy? Nie był to konwój organizowany przez żadnego administratora ani nic. Kara zostaje

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy