Jump to content
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Sign in to follow this  
Hakamaki

KARA NIEZDJĘTA Wniosek o odwieszenie prawa jazdy - Hakamaki ukarany przez lcarix

Recommended Posts


Treść wątku:
Login: Hakamaki
Serial: C40DE9FFA15888961F369078084EFAE3
Powód: Skok z chilliad 2 razy
Nick osoby nakładającej kare: lcarix
Data otrzymania kary: 10 Września 2019, 22:11
Długość kary: 16 Września 2019, 22:11
Opis sytuacji: Dobra pierwszy skok to skoczylem sam i sie przyznaje. Drugi skok to nie z mojej winy. To gdzie skoczylem pierwszy raz widze wszyscy jada gdzies podjechalem do rampy bo widze 2 typa stoi na półce prawie pionowo. Gdy bodjechalem "chyba bullet" wjechał mi w tyl i dołączyłem do tej dwójki co stala na hamulcu zaciągnietym. To też zaciągnałem ale wiedzialem ze i tak moją manana xD nie wjade do góry to zdjąłem ręczny i się stoczyłem na dół zatrzymałem się na półce skalnej z trawa gdzie nie było powrótu na droge to co miałem zrobic porzucić auto to zaczołem jechac krawędzią do najbliżej drużki ale oborty spadły i zleciałem to juz na sam dół poleciałem. Daj te prawko na 3 dni jak wszyscy i mute zostaw za oplucie. Nawet na dole napisałem jak spadłęm "Serio ?, Jechałem 5 min by spaść ?" to pojechalem do wody by się utopić ale się nie da i w tej wodzie z pare min siedzialem bo polski przepisywalem xD Po jakis paru min widze prawka nie mam. Masz nawet w logach to co napisałem na samej drodze jak spadłem.
Coś od siebie: Chce prawko na 3 dni a ten drugi skok to wynika z tego ze zostałem zepchenty do tych co stali na sciance. A mute zostaw. I tez jak miałem podjechac gdzies mają silnik dymiący sie na czarno manane 1.4 co z dobre 5 min jechałem na samo MC. I to było logiczne że jak zrobicie konwój na MC że ktoś skoczy bo co to za wiazd na mc i nie skoczenie a zjechanie drózką nwm zrobiliscie to by sobie prawko ponakładac.
Odnośniki do poprzednich apelacji: BRAK

Edited by Hakamaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po 1 oglądaliśmy wasze wyczyny i 1 skok był całkowicie z twojej winy tak samo jak 2, zrobiłeś to co inni, czyli "zwiesiłeś" się z góry po czym spuściłeś ręczny i skoczyłeś. Poza tym na dole pisałeś mi już coś innego, że już ci się odechciało znowu grać, więc szybko zmieniasz decyzje. Poza tym kto kazał ci brać udział w konwoju organizowanym przez graczy? Nie był to konwój organizowany przez żadnego administratora ani nic. Kara zostaje

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy