Jump to content
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Dawerty

KARA NIEZDJĘTA Wniosek o odbanowanie - Dawerty ukarany przez Adik.

Recommended Posts

Login:Dawerty1823

Serial : nie znam ale nie odrzucaj

Powod: Oszustwo

Nick osoby nakładającej bana: ADiK.

Długośc bana: 7dni

Opis sytucacji : tka z kolegami szukałem osoby do bycia ,,ochroniarzem" i no zabralismy ja autem na dm bo sama chciała zarobic ale my jej nie zmuszalismy wiec wsiadla z własnej woli potem jak bylismy na dm zadałem te pytania i potem powiedziałem że ,,  zapytałem czy mi ufa? on powiedział ze tak . Potem Zapytalem skoro mi ufa czy nie da mi 4k no i dał " potem ja go nie odstrzeliłem tylko kolega a ja nic nie zdazylem napisac bo ja chciałem szczerze pusci go po prostu 

Coś od siebie : tak ja moze bym i mu oddał ale on tylko do mnie pisał i mi groził wiec no pisął ze mam mu dac 4k skoro my podzielilismy sie z kolegami na 3 czesci oni po 1250 a ja 1500 jak ten prezes ale kurde ja powiedziałem ze calej kwotu mu nie oddam bo skoro ja mam tylko 1.5 wiec no nie miałem mu jak dac a swoje chciałem wydac wiec z moich mu nie chciałem dac wiec on mnie zaczał wyzywac  od zlodzieji ze tylko krasc potrafimy itp to wkurzyłem sie i nie chciałem dac mu tych 1.5k no i na tym sie skonczyła rozmowa. Tak teraz wiem troche za bardzo agresywnie zareagowałem ale to były emocje bo ja straciłem teraz 2500 bo koledzy nie musieli dac bo ty kazałes tylko mi wiec powinienes nas wszystkich wtedy wziac i kazdy oddaje swoje ale dobra juz nie bd robił takiego czegos ale ,,ochroniarza " i tak bd szukal bo chcemy ziomka do akcji rp i na dm . ale teraz juz nie bede wyłudzac z reka na sercu tylko chce odzyskac te 2500 i wrocic na serwer wiec przepraszam ale ten typ niech tez tak nie robi bo to nie fair sam mi dał ja go nie zmuszałem a sczerze to ja go chcial;em wziac ale kolego go szybcej odwalił to juz mowie trudno to tyle odemnie . PS Jak cos wszystko co mowiłem teraz to prawda przyzekam na cale moje zycie :)

Odnosnik do poprzednich apelacji : miałem apelacje ale nie zrobilem wzoru

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Privacy Policy