Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

4 Life News - Wywiad z byłym administratorem Nukill


Zefix7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

PBItEbA.png

Witam wszystkich czytelników, z tej strony Redaktor Zefix7, zapraszam do wywiadu, przeprowadzonego z byłym administratorem @spawacz222.  Pragnę na wstępie zaznaczyć również, że wywiad może zawierać kilka nie aktualnych informacji. 

 

 

Z - @Zefix7
S- @spawacz222

 

Z: Witam, z tej strony Redaktor Zefix7 z Redakcji 4Life News się kłania. Czy mógłbyś odpowiedzieć na moje pytania?
S: Witam, oczywiście, że odpowiem.

 

Z: Dobrze, najpierw odpowiedz na kilka standardowych pytań. Przedstaw się i opowiedz, kim jesteś na 4Life.
S: Witam wszystkich czytających, oraz dziękuję Zefix7 za przeprowadzenie wywiadu. A więc nazywam się Dominik, za kilka miesięcy ukończę 20 lat. Można powiedzieć, że jestem jednym z najstarszych "graczy" na serwerze, ponieważ moja kariera rozpoczęła się 4 lata temu.

ZtwRriZ.jpg

Z: To bardzo długi okres czasu. Opowiedz nam trochę o swoim majątku na serwerze. 
S: Swój majątek właściwie przegrałem w kasynie, w roku 2017, lecz powróciłem i odbudowałem chociaż coś, a więc na dzień dzisiejszy posiadam 3 pojazdy 2.2 FT, jakieś motorki, łodzie i inne szmelce. Zagłębiając się, jest to Uranus, Flash, Bobcat (2.2 FT) oraz jeszcze jeden Uranus z kolorowymi lampami. Jestem fanem kolekcjonowania, lecz szybko zmieniam modele, więc często można zauważyć u mnie co tydzień inny pojazd. Aktualnie od ponad roku nie gram dla majątku, serwer jest dla mnie miejscem do relaksu po powrocie z pracy czy też w weekend.

wNQj4xr.jpg

Z: Na ile wyceniasz swój majątek?
S: Powoli się zmniejsza przez moje wygłupy, ale jeśli miałbym go aktualnie określić to byłoby to około 2-2.5mln PLN.

 

Z: Gdybyś mógł to co byś zmienił na serwerze?
S: Czy chciałbym coś zmienić? Wszystko bym chciał zmienić.  Jest tego tyle, że wymienienie wszystkiego zajęłoby kilka godzin.

 

Z: Wymień więc kilka tych powodów, najważniejszych dla Ciebie.
S: Jak większość mogła zauważyć, na serwerze się nic nie dzieje, jest stypa dzień w dzień... eventy typu derby czy ZTP są już nudne, gracze się do nich przyzwyczajają. Nie ma żadnej nutki świeżości, nowości są wprowadzane co +/- 2 miesiące. @Lukasz1393 się stara aby coś ruszyć,lecz nie jest on tak zaradny by napisać cokolwiek na serwer. W mojej skromnej opinii, to ja się dziwię, że tyle graczy tutaj jeszcze gra. Mnie na przykład już nic nie trzyma tutaj, wchodzę od niechcenia, często by pograć ze znajomymi. Jest naprawdę dużo rzeczy, które bym zmienił, ale nie ma co się nad tym rozczulać skoro ich nie zmienię.

 

Z: Skąd wziął się twój nick?
S: Mój nick wziął się z gry Margonem, kupiłem kiedyś konto w tej grze i oczywiście był tam taki oto nick (Nukill) Nawet mi się spodobał, to sobie go przywłaszczyłem i tak jest ze mną od pięciu lat.

 

Z: Ile czasu spędzasz na serwerze?
S: W tygodniu od godziny do trzech godzin, a w weekendy to różnie. Dajmy na to dwie-trzy godziny.

 

Z: Jaka jest twoja ulubiona lokalizacja na mapie?
S: Lubię spędzać czas w parku na Garcii w SF. Również podoba mi się to miejsce, gdzie właśnie prowadzimy wywiad, czyli dzielnica Palisades. Lubię ciche i spokojne miejsca, gdzie można się wyluzować i porobić coś poza grą.

 

Z: Co sądzisz o organizacji do której należysz?
S: No co tu dużo mówić... jest to najlepsza organizacja na serwerze. Pozdrawiam wszystkich w niej się znajdujących!

 

Z: Należysz do jakiegoś biznesu? Jak tak, to do jakiego?
S: Tak, należę do 4FIGHT. Jakoś za bardzo nie ingeruję w jego życie. Czasem napiszę jakiś skrypt, jeśli o to poproszą.

 

Z: Dobrze, dlaczego wybrałeś akurat 4Life?
S: To był zupełnie przypadek. Na początku grałem na serwerach DayZ. Przez przypadek wszedłem w zakładkę i ustawiłem sortowanie na liczbę graczy. Był tam właśnie 4Life, było może z sześćdziesięciu graczy. Wszedłem, lecz szybko wyszedłem, bo gdy zobaczyłem, że nie mogę wejść do auta, to uznałem ten serwer za głupi i dałem sobie spokój. Po pewnym czasie powróciłem i zacząłem dostrzegać uroki serwera RPG. Był to mój pierwszy taki serwer na którym grałem.

 

Z: Od kiedy jesteś tu administratorem i jak nim zostałeś?
S: Jak już pisałem, administratorem jestem już trzeci rok. Awans dostałem w maju 2016 roku. Dlaczego się dostałem to sprawa prosta, administracja się wykruszyła na startujący serwer który zyskiwał popularność, a więc konkurencja zmalała, a ja byłem chyba jedyną słuszną osobą, która może otrzymać ten awans. Oczywiście nie było "lizania", wszystko osiągnięte legalnie.

 

Z: To już dość długo. Czy bycie członkiem administracji jest wymagające?
S: To zależy czy jest się tzw. świeżakiem, czy już starym wyjadaczem na emeryturze. Początki są zawsze takie same. Jesteś nowy - jesteś jechany. Chyba, że ma się znajomości, wtedy już to tak nie wygląda. Z biegiem czasu wszystko się zmienia, radość z wykonywania pracy spada, lecz można sobie na więcej pozwolić. Ale nie zaprzeczam, że trzeba mieć głowę do takiego obowiązku. Trzeba wiedzieć kiedy nadać karę, za co, oraz czy będzie słuszna. Chyba, że ktoś chce szybko stracić rangę. Ja aktualnie jestem dość starym administratorem, chyba jednym z najstarszych i mogę sobie na więcej pozwolić, lecz obowiązki nadal mam, nie mówię, że nie.

 

Z: Czym zajmujesz się jako administrator?
S: Zajmuję się tym, co każdy administrator poza Adik'iem, bo ten wykonuje duży kawał dobrej roboty. Sprawdzam apelacje, karam graczy, sprawdzam logi, banuję. Głównym obowiązkiem jest pilnowanie porządku na serwerze oraz nadzorowanie pracy supporterów.

 

Z: Jakie ogłoszenia przyjmujesz najczęściej i których jest najwięcej?
S: Najwięcej zgłoszeń jest ZAWSZE o "flip", chociaż jest opcja dla graczy, aby obrócić pojazd w dwie osoby. Ostatnio też często przewijają się pytania "kiedy salon?" albo "pomocy", są to jedne z najczęstszych.

 

Z: Zbliżamy się do końca. Czy chcesz kogoś pozdrowić?
S: Tak, chciałbym pozdrowić całą organizację Amigos oraz wyszczególnić następujące osoby:


 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin